• "Blondynka" od marca w TVP1
  Z nowym serialem TVP pt. „Blondynka” pozornie wszystko jest w porządku. Sprawdzony jest już pomysł osadzenia fabuły na malowniczej prowincji, bohaterka, która opuszcza wielkie miasto by na wsi poukładać swoje życie, prezentowane tu poczucie humoru i wątki fabularne. Niby wszystko jest tak jak być powinno, a jednak nasuwa się pytanie: po co?
 • O nowym serialu TVN mówi się, że jest wyjątkowo odważny i nowatorski. Bohaterki bardzo otwarcie rozmawiają o seksie, obraz jest dynamiczny, muzyka nowoczesna. Czy serial rzeczywiście wnosi nową jakość do polskiej telewizji? I czy warto go oglądać?
 • Aktorski popis Toni Colette startuje w TVN
  Już od 11 lutego TVN rozpocznie emisję serialu „Wszystkie wcielenia Tary”. Propozycja to dość nietypowa, co zapowiada już sam główny punkt fabuły: bohaterka cierpi na rozszczepienie jaźni. Niby jedna, a jest ich wiele. Pomysł oryginalny, a co z tego wyszło?
 • Czy "Majka" zastąpi nam "Brzydulę"?
  Nowy serial TVN pt. „Majka” emitowany jest już od kilku tygodni i przyszła pora na ocenę nowej produkcji. Czy Majka jest wystarczająco udana i czy udało jej się godnie zastąpić „BrzydUlę”?
 • "Żona idealna" już w Polsce
  Zrezygnowała z kariery zawodowej by zająć się domem, wspierać męża i wychowywać dzieci. Wszystko układało się doskonale, do czasu. Kiedy dowiedziała się, że jej mąż, prominentny polityk, ma na koncie nieczyste interesy i wielokrotnie zdradzał ją z prostytutkami jej świat się zawalił. I musiała zbudować sobie nowy.
 • "Mad Men", czyli jak zafascynować widza
  Z wszelkimi nagrodami dla seriali jest tak, że w kategorii najlepszej produkcji dramatycznej jest wielu nominowanych, a wygrywa „Mad Men”. Dlatego i Złoty Glob dla tego serialu nie był zaskoczeniem. Na czym polega jego fenomen?
 • "Glee" - przepis na serial idealny
  Serial komediowy, który w tym roku pojawił się na antenie stacji FOX zdobył aż cztery nominacje do statuetek Złotych Globów. oraz nagrodę dla najlepszego serialu komediowego. „Glee” ma również znakomite wyniki oglądalności. Jak to możliwe, że cukierkowa, lekka i „grzeczna” produkcja o dzieciakach ze szkolnego chóru bije na głowę te, które wciąż usiłują szokować widza?
 • Instrukcja obsługi "Miasta Kocic"
  Już 11 stycznia w poniedziałek zobaczymy pierwszy odcinek nowego serialu „Miasto Kocic”. Jest to komedia z Courtney Cox w roli głównej, która podbiła serca widzów za Oceanem. Czy spodoba się również Polakom? Szanse są, ale pod pewnymi warunkami.
 • „Porwany” – szaleńcze pościgi i zwroty akcji
  Telewizja Polsat pokazała dwa pierwsze odcinki nowego serialu „Porwany”. Jak wypadło? Dostaliśmy dokładnie to, czego widzowie po zapowiedziach produkcji mogli się spodziewać. Akcja trzyma w napięciu, są zaskakujące zwroty i szalony pościg.
 • "Majka" - historia niepokalanego poczęcia
  Wygląda na to, że polscy widzowie polubili formaty latynoamerykańskich produkcji, właśnie przyszła pora na kolejny. „Majka” zapowiadana jest jako następczyni „BrzydUli”. Czy będzie równie udana? Pierwszy odcinek serialu mamy już za sobą i wiemy, czego możemy się po nim spodziewać.