• Wszystko wskazuje na to, że chude lata mamy za sobą. Panie coraz chętniej powiększają sobie ciało tu i ówdzie. I dobrze. Bo wcale nie rozmiar, a właściwe proporcje i jędrna skóra przyciągają szczególne spojrzenia mężczyzn. Panowie chyba nie zaprzeczą...
 • Odpowiedź na to pytanie zapewne zainteresuje panów. A w każdym razie powinna. Jak się bowiem okazuje, mężczyźni nie mają bladego pojęcia o tym, co czują, a tym bardziej co myślą ich partnerki w łóżku. Bo podobnie jak wy, drodzy panowie, tak i my, kobiety, mówimy jedno, myślimy drugie.
 • Takim zakupem przeciętna kobieta z pewnością humoru sobie nie poprawi. Co więcej, takiego zakupu nie dokona, a widok ceny może ją jedynie sfrustrować. Rozsądne wydaje się więc tu powiedzenie, że co z oczu, to z serca. Trzeba jednak przyznać, że ta bielizna to prawdziwe dzieło sztuki. Panowie, zaraz Gwiazdka...
 • Rozbierał najpiękniejsze modelki świata, siodłał je, zakuwał w łańcuchy i rzucał na pożarcie krokodylom. Wielokrotnie atakowany przez feministki, oskarżany o poniżanie kobiet i szerzenie pornografii - odpierał zarzuty, mówiąc: "Gówno prawda! To jakieś nieporozumienie. Moje kobiety zawsze triumfują".
 • Miękki, pełen krągłości, zmysłowy i bardzo sexy. Niektórzy twierdzą, że w fotelu tym twórca zawarł całą kwintesencję kobiecości. I choć fotel pierwotnie miał symbolizować zniewolenie kobiet, dziś stał się symbolem seksapilu i prawdziwej kobiecości.
 • Złośliwi twierdzą, że Jolanta Kwaśniewska jest snobką, która w czasach kryzysu trwoni pieniądze na torbę wartą ponad 20 tys. złotych. Trzeba jednak przyznać, że pani prezydentowa trafiła z tym zakupem w dziesiątkę - i to dosłownie. Jej torba znajduje się wśród dziesięciu najbardziej pożądanych na świecie.
 • Koci wdzięk, smuklejsza sylwetka, pięknie wyprofilowana stopa. Nikt nie musi nas przekonywać, że w szpilkach kobieta wygląda zmysłowo. Dla wszystkich miłośniczek wysokiej elegancji i ekstrawagancji mamy coś specjalnego...
 • Jaki makijaż będzie najmodniejszy w sezonie jesień-zima, co warto szczególnie podkreślić w swojej twarzy, a z jakich ruchów pędzla i jakich kolorów zdecydowanie zrezygnować - radzi Kamil Nejman-Kang, wizażysta marki Avon.
 • Maskara Color& Care
  Długie, gęste i kuszące. Takie rzęsy chciałaby mieć każda kobieta. Co zrobić, aby mieć rzęsy do nieba, nawet jeśli natura takich poskąpiła? Jest wiele sposobów: dokleić sztuczne, poddać się zabiegowi zagęszczania albo... dobrać właściwy tusz. Ta ostatnia opcja wydaje nam się najrozsądniejsza.
 • Nastolatki to brudasy
  Gdy Anna Korcz w Dzienniku.pl powiedziała, że polscy mężczyźni śmierdzą, na forach zawrzało. Panowie się oburzyli, a i panie miały co do tego wątpliwości. Jednak aktorka może mieć rację. I wcale nie będzie lepiej, bo współczesne nastolatki unikają mydła jak ognia, a zamiat pasty do zębów, wybierają gumę do żucia. A czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci...