• Mam dziś nieokiełznany apetyt na seks
    Już wiemy: kochasz jeść, więc kochasz seks. Ale kto powiedział, że nie można łączyć tych dwóch przyjemności? O zmysłowych walorach potraw i napitków głosili peany już starożytni. Sterczące szparagi, mięciutkie ostrygi działają na wyobraźnię. "A barony i margrabie obmacują uda żabie. Liżą ostryg zakamary, obwąchują ser prastary" - śpiewał Maciek Maleńczuk. Jak zmysłowo wprowadzić jedzenie do łóżka?
  • Jak urozmaicić domowy seks?
    Gdy słyszysz słowo "gadżet seksualny", od razu staje ci przed oczami półka pełna wibratorów, nabijane ćwiekami skórzane czy lateksowe wdzianko lub ozdobiona piórkami przejrzysta bielizna. Błąd! Bo w sypialni świetny użytek możesz zrobić również z dobrze znanych i opatrzonych sprzętów, na co dzień wiernie służących ci w kuchni lub łazience... Poznaj nasze pikantne AGD.
  • Zatańcz z nim tango łaskotango
    Kto powiedział, że trzeba robić "to" w piątek wieczór, przy zgaszonym świetle? Jeżeli już świetnie opanowaliście nudny, małżeński seks, czas spróbować czegoś nowego. Nawet drobne szczegóły, takie jak np. tempo zdejmowania ubrania i pozornie niewinny gadżet, mogą zintensyfikować wasze doznania. A my proponujemy znacznie więcej... Zagrajcie razem w erotyczną grę i wejdźcie w zupełnie nowe role.