• Jeszcze przed aresztowaniem Romana Polańskiego Brett Ratner zapowiedział, że wyprodukuje kontynuację słynnego dokumentu "Polański. Ścigany i pożądany". Trudno o lepszy moment na nakręcenie ciągu dalszego historii reżysera. Ratner zapowiada, że przekona wszystkich niedowiarków o niewinności Polaka.
 • Nagroda Kościelskich dla Dąbrowskiego
  Poeta i krytyk Tadeusz Dąbrowski o trzymał Nagrodę Kościelskich za rok 2009. Nazywana "polskimi Noblami dla pisarzy przed czterdziestką" nagroda to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla naszych poetów i prozaików.
 • Domniemany syn zagra Michaela Jacksona?
  Johnny Depp czy Jamie Foxx? Kto będzie lepszy jako odtwórca głównej roli w filmie biograficznym o Michaelu Jacksonie? – do niedawna zastanawiali się dziennikarze. Dziś okazuje się, że rodzina zmarłego gwiazdora upatrzyła sobie innego kandydata. Jest nim 25-letni Omer Bhatti, o którym mówi się, że może być synem króla popu.
 • W jednym z udzielonych niedawno wywiadów królowa muzyki pop zwierzyła się ze swoich dziecięcych marzeń. Myślicie, że jako dziewczynka Madonna fantazjowała o karierze piosenkarki? Ależ skąd! "Moim największym marzeniem była praca w sklepie ze słodyczami" – wyznała gwiazda, która twierdzi, że słabość do łakoci zrujnowała jej uzębienie.
 • Metal straszny...? Nie straszny!
  Mroczne makijaże, groźne miny, wszechobecne łańcuchy i ćwieki. Na scenie muzycy metalowi lubią trochę postraszyć. Ale na co dzień to przecież sympatyczni wyluzowani goście. A nawet, jeśli dystansu od czasu do czasu im zabraknie, internauci z pewnością pospieszą z pomocą. Zobaczcie, jaki ubaw można mieć czasem z oglądania "mrocznych" klipów.
 • Feeria kolorów, kuse stroje, wymyślne makijaże, niczym nieskrępowany kicz, a przy okazji... trochę muzyki. Konkurs Eurowizji od lat bardziej niż świętem piosenki, jest świętem przesady. Jak było w tym roku? Oto kilka dominujących trendów.