• Ile wody trzeba pić w ciąży?
  Młode mamy mają czasem to do siebie, że za dużo czytają. Chodzą po forach internetowych, czytają sponsorowane teksty i wierzą we wszystko, co jest w nich napisane. Czasem zbyt bezkrytycznie łykają wszystko, co im się poda. Wystarczy tylko przekonać mamusię, że to dla jej zdrowia. Jej i nienarodzonego dziecka.
 • Poradnik boskiej plażowiczki
  Na plaży zawsze można spotkać kobietę, która wygląda o wiele lepiej od innych. I to wcale niekoniecznie ze względu na wspaniałą figurę. Jest po prostu zadbana, ma to "coś", co każe na nią patrzeć i patrzeć, i patrzeć. Chcesz być taką miss nadmorskiego kurortu?
 • Sztuka chodzenia na wysokich obcasach
  Szpilki wymyślono dla kobiet, by czuły się seksowne i pożądane. Z tego wynika też konkluzja, że wymyślono je również dla mężczyzn, by ich podniecać. Tylko że nie wszystkie z nas umieją korzystać z tego genialnego wynalazku. Jak chodzić na szpilkach - oto jest pytanie.
 • Dowiedz się, czego unikać nad morzem
  Urlop może być niebem albo piekłem. Wymarzone dwa tygodnie na niebiańskiej plaży zamieniają się czasami w walkę z odłażącymi kawałami skóry albo w ucieczkę przed namolnym facetem w wieku twojego dziadka, który obiecuje ci małżeństwo.
 • A oni chcą oglądać nasze nogi!
  Jest wiele rzeczy, które każda z nas chciałaby w sobie zmienić. A to nos, a to piersi, a to brzuch. No i nogi. Ach, mieć długie, szczupłe, opalone. Marzenie ściętej głowy? Wcale nie! Można trochę powalczyć, by miały ładną linię. Przede wszystkim jednak trzeba zacząć dobrze myśleć... o sobie.