• Zdrada płynie z komputera
  Jeśli korci cię, żeby przyprawić rogi swojemu mężczyźnie, nie jesteś w tym pragnieniu odosobniona. Około 15 proc. kobiet poniżej 35 roku życia przyznaje się do tego, że co najmniej raz zdradziło partnera. A to tylko wierzchołek góry lodowej... Co napędza tę pokusę? Wszechobecny Internet i to, że kobiety coraz częściej głośno mówią o swoich pragnieniach.
 • 30 kwietnia do kin wchodzi "30 dni mroku" - mrożący krew w żyłach horror. Główna rola przypadła znanemu między innymi z filmu "Pearl Harbor", Joshowi Hartnettowi. Zagrał Ebena, jednego z nieustraszonych szeryfów. Fanki aktora na pewno już tworzą listy społeczne przed kinami. Wcale się im nie dziwimy...
 • Poszukaj młodości w jabłkach
  Kobiety o cerze wrażliwej i z problemami naczynkowymi ciągle zastanawiają się, jak sobie pomóc. Kremy nie zdają egzaminu, a toniki nadmiernie wysuszają ich cerę. Biedulki czasami nawet nie wiedzą, że pomoc czeka na najbliższym straganie z owocami. Tak, tak, jabłka świetnie sprawdzają się w pielęgnacji tego trudnego typu skóry.
 • Surowe warzywo prześcignęło gotowane
  Podobno tej diecie figurę zawdzięcza Demi Moore i wiele innych sław. Jedno jest pewne: jedzenie "surowizny" to dziś najmodniejszy trend wśród gwiazd Hollywood. Chcesz mieć taką figurę, jak ukochana Ashtona Kutchera? Pałaszuj marchewki, ale broń Boże nie te z rosołku!
 • Ryba wpływa na majówkę
  W tym roku majówka będzie bardzo krótka. Jeżeli pogoda dopisze, większość z nas rozpocznie sezon grillowy. Będą grillowane kiełbaski, befsztyki i inne pyszności, od których ślinka cieknie. Ale może warto w tegoroczną majówkę wypróbować coś nowego i rzadko spotykanego. Proponujemy przepyszną rybkę - pstrąga.
 • Zrób remanent w kosmetyczce
  Wiosna to świetna pora na uporządkowanie swojego „małego królestwa kosmetycznego”. Przejrzyj zapasy i bez żalu rozstań się z tymi preparatami, których czas przeminął. Być może jesteś głęboko przywiązana do ulubionego kremu, lakieru czy tuszu do rzęs. Niestety, kiedy kosmetyki się zestarzeją, tracą swoje walory i zamiast pomóc, tylko zaszkodzą twojej urodzie.