• Nowa miłość? Terapia po rozstaniu? Wymarzona figura? Lepsza praca i większe pieniądze? A może nadrobienie zaległości w byciu partnerem czy rodzicem? Jedno jest pewne: noworoczne postanowienia mają zmienić nasze życie na lepsze. Przeczytaj rady profesjonalnych coachów.
 • Od lat uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, konsekwentnie odrzucała propozycje rozbieranych sesji. W końcu zdecydowała rozebrać się – nie rozbierając. Magdalena Cielecka opowiada o tej oryginalnej sesji, kłamstwach, jakimi są retuszowane zdjęcia, o pragnieniu macierzyństwa i o tym, kto ukształtował jej kobiecość.
 • Zawsze pociągali cię mężczyźni, ale tego wieczora coś się zmieniło… Wyglądała oszałamiająco i nawet nie wiesz, kiedy wasze usta złączyły się w pocałunku. .. “I kissed a girl and I liked it” – śpiewała Katy Perry. Ale to nie tylko artystyczna wizja. W Ameryce 11 proc. kobiet ma za sobą stosunek seksualny z osobą tej samej płci...
 • Wygląda pięknie, choć skończyła już 50 lat. Niedawno za sprawą małej Janki zadebiutowała w roli babci. Ale to nie znaczy, że zamierza przestać być seksowna i atrakcyjna. Katarzyna Dowbor opowiada, jak czuje się jako kobieta dojrzała i w jakich okolicznościach zgodziłaby się na rozebraną sesję.
 • Jak schudnąć nawet o tym nie myśląc
  Co i raz słyszymy o dietach cud. Ale jest sposób, by zrzucić zbędne kilogramy nie uświadamiając sobie nawet, że jest się na diecie. Nie odczuwając męki i frustracji związanej z odmawianiem sobie ulubionych smakołyków. W jaki sposób? Wszystko tkwi w głowie.
 • Uzależniona od rodzenia innym dzieci
  Ciąża to dla wielu kobiet mistyczne doświadczenie, nie dajace się porównać z żadnym innym. Ta kobieta rodzi zaś jedno dziecko za drugim, po czym... oddaje je bezpłodnym parom. Za swoje "usługi" pobiera tylko nikłe wynagrodzenie. Twierdzi, że uzależniła się od euforii ludzi, którym ofiarowuje wyczekane potomstwo...
 • Jak powinien pachnieć Tusk i Kaczyński?
  To one wodzą nas za nos: zapachy. Również te zamknięte we flakoniku perfum. Jaki jest najdoskonalszy, a jaki odrażający? Które są najbardziej szalone? Czym powinien pachnieć prezydent, a czym premier? Czy Polki i Polacy dobrze pachną? Na te wszystkie pytania odpowiada męski ekspert w świecie perfum.
 • Kilka dni temu w Indonezji urodził się noworodek-gigant, ważący ponad osiem kilogramów. Z tej okazji przypominamy inne ekstremalne formy - kształty, ciężary i rozmiary - jakie może przybierać ludzkie ciało. Przeczytaj o najcięższych, najlżejszych, najwyższych i najniższych ludziach na świecie.
 • Ma wszystko: sukces, pieniądze, sławę, wspaniałych rodziców i piękną córkę. Przeraża facetów swoją siłą charakteru, budzi respekt. Czy ma prawo chcieć czegoś więcej? Tak. I choć wstyd jej, że ma śmiałość czegoś pragnąć, to jest coś, czego nie udało jej się w życiu stworzyć. "Dokonałam pewnego wyboru i muszę ponieść tego konsekwencje" - wyznaje Wojciechowska.
 • Zastanawiasz się nad wyborem imienia dla pociechy? Nie musi stanąć na jakże ogranej Kasi lub Ani. Możesz wziąć przykład z gwiazd. Wiele z nich najwidoczniej uznało, że za pomocą wymyślnego imienia zapewnią swoim pociechom niezwykłą przyszłość. Zobacz, czym gwiazdy inspirują się w swoich wyborach i przeczytaj najdziwniejsze przykłady.