• Suche, splątane i łamliwe włosy są utrapieniem każdej kobiety. Potrzebują naszej troski, odrobiny wilgoci, a odwdzięczą się połyskiem, gładkością i iście reklamowym wyglądem. Weź więc suche włosy we własne ręce!
 • Nie tylko zwykli ludzie bankrutują - zdarza się to także gwiazdom, i to czasem nawet tym największym. Paradoksalnie najwięcej bankructw znanych ludzi miało miejsce jeszcze przed kryzysem. Zobaczcie, jak znani tracili miliony dolarów... w iście gwiazdorskim stylu!
 • Zainwestuj w tic taki, bo ci...
  Nieświeży oddech to zmora wielu z nas. Czasami nie pomaga nawet inwestycja w dobrą gumę do żucia, czy właśnie w tic taki. Najgorsze zaś jest to, że większość z nas po prostu go nie wyczuwa - to znaczy wie, że paskudny zapach istnieje, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, w jakim stopniu bywa uciażliwy dla otoczenia.
 • Parytet. Trudne słowo o wielkim znaczeniu. Pomaga uwierzyć, że polityka staje się naturalnym wyborem pań. Skoro możemy być prawniczkami czy lekarkami, dlaczego nie mamy zasiadać w parlamencie? Na temat parytetu wypowiada się wiele osób, ważne jest też zdanie polityków. A co na temat kobiet myśli Donald Tusk?
 • Lady (z)gaga, czyli co robić, gdy pali?
  Reklama telewizyjna, która ma zachęcić do kupienia środka na zgagę jest sugestywna: oto do pysznej kawki barman wlewa kobiecie sok z kwaszonych ogórków. Ci z nas, którzy zgagi doświadczają wiedzą, jak bardzo twórcy spotu mają rację. Co robić, by uniknąć pieczenia za mostkiem i kwaśnego posmaku w ustach?
 • Palisz w ciąży? To przeczytaj...
  Jesteśmy wielkimi przeciwnikami palenia papierosów. Ale gdy pali kobieta w ciąży, stajemy się po prostu agresywni. I niestrudzeni w poszukiwaniu naukowych dowodów, że dymek szkodzi nie tylko nierozsądnej mamie, ale przede wszystkim jej dziecku.
 • Gdy nie marzy ci się suknia z welonem...
  Śnią o niej już małe dziewczynki. W tych marzeniach zawsze jest długa, powłóczysta i z gorsetem. A o samym ślubie mówi się, że jest najważniejszym dniem w życiu kobiety, zwłaszcza jeśli mamy na myśli ten, który bierze się w kościele. Rzeczywiście, mało która uroczystość w życiu swoim przepychem dorównuje ślubowi. Czy pomyślałabyś, że wiele kobiet cierpi na obsesyjny lęk przed zamążpójściem?
 • "Weźcie mnie na okładkę, mogę się nawet rozebrać" - takie błagalne telefony od celebrytów odbierają redaktorzy znanych tytułów. Obecność na prestiżowej okładce to nawet dla wielkiej gwiazdy nie lada honor. Oto 79 najsłynniejszych "rozebranych" okładek wszech czasów. Są na nich nie tylko panie.
 • My idziemy, rak się cofa
  Za trzy dni, w sobotę 10 pażdziernika, mieszkańcy Warszawy spotkają się na Marszu Różowej Wstążki. "Namówcie mamy, przyjaciółki znajomych. Zamieńmy zwykły sobotni spacer w niezwykłe święto radości życia" – zachęcają organizatorzy. Marsz od 11 lat realizowany jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonki Warszawa Centrum, w ramach kampanii AVON Kontra Rak Piersi.
 • Nowy, niebezpieczny trend wśród mężczyzn
  I to wśród młodych mężczyzn. Otóż okazuje się, że ci pomysłowi młodzieńcy - aby poprawić swoje życie seksualne - biorą na przykład jedną czwartą tabletki viagry, mimo, że wcale jej nie potrzebują. Czy taka samowolka farmakologiczna może skończyć się dobrze?