• Senyszyn: Zabrać Rydzykowi koncesję na Radio Maryja
    "Ojciec Rydzyk może sobie pozwolić na wszystko. Do opamiętania mogłoby go przywieźć odebranie koncesji na radio i telewizję, z działalności których zresztą nie składa sprawozdań. Wówczas to imperium by się załamało" - tak Joanna Senyszyn komentuje dzisiejszą publikację DZIENNIKA. Napisaliśmy, że o. Rydzyk po raz kolejny organizuje zbiórkę pieniędzy bez zezwolenia MSWiA.
  • Szef wojskowego wywiadu znów na dywaniku
    Płk. Radosław Kujawa, szef wojskowego wywiadu, będzie odpowiadał dziś na pytania posłów ze speckomisji. Politycy chcą ocenić przydatność tych służb. Z naszych informacji wynika, że posłowie chcą też, by Kujawa odpowiedział na zarzuty DZIENNIKA. Dziś napisaliśmy, że mógł on tuszować sprawę zaginięcia szyfranta Zielonki.
  • PKW upomniana. Usuwa dane polityków
    Państwowa Komisja Wyborcza musi jak najszybciej usunąć ze swoich stron internetowych adresy i numery PESEL najważniejszych polskich polityków. Zażądał tego od niej Generalny Inspektor Danych Osobowych Michał Serzycki. "Udostępnienie takich danych jest prawnie niedopuszczalne" - napisał w liście do szefa komisji wyborczej Ferdynanda Rymarza.
  • Przedstawiciel pakistańskiej ambasady jest oburzony słowami ministra Andrzeja Czumy, który - mówiąc o porywaczach Polaka - powiedział, że "władza pakistańska sprzyja tym bandytom". "Nie chcę wierzyć, że te słowa zostały wypowiedziane" - mówi Malik Farouk. Jednak dyplomata Krzysztof Mroziewicz przyznaje Czumie rację.