• Święta bez pierogów? To niemożliwe!
  Pierogi to duma naszej rodzimej kuchni. Wychwalane przez cudzoziemców, największym wzięciem w Polsce cieszą się podczas świąt Bożego Narodzenia. Oto przepis na doskonałe pierogi z grzybami, których nie powinno zabraknąć podczas świątecznej wieczerzy.
 • Czy makowiec może zaskoczyć? Oto pięć przepisów, które udowadniają, że nawet najbardziej tradycyjne ciasto może nabrać niesamowitego charakteru. Wystarczy przygotować je trochę innym sposobem niż zazwyczaj.
 • Wigilia kapustą pachnąca
  Wigilijna kapusta z grzybami na pewno nie jest trudna do przygotowania. Ważne jednak, by zacząć odpowiednio wcześnie. I w żadnym razie nie należy odpuszczać sobie całonocnego moczenia grzybów.
 • Makowiec w pięciu odsłonach
  Czy go lubisz, czy za nim nie przepadasz, jedno jest pewne - świąteczne ucztowanie nie może się bez niego obejść. W gardle staje ci ten sam od lat, znany aż do bólu, makowiec? Oto dobrze znany przysmak w pięciu różnych, nowych odsłonach. Przeczytaj i wybierz coś dla siebie!
 • Wigilia kapustą pachnąca
  Nie może jej zabraknąć na żadnym wigilijnym stole. Dodaje wieczerzy niepowtarzalnego aromatu, a jej zapach przywołuje jak najmilsze wspomnienia. Wigiljna kapusta z grzybami. Co zrobić, by to proste danie smakowało doskonale? Oto sekret.
 • Nie ma to jak świąteczny keks
  Keks jest jak wino. I jak wspaniała kobieta: im starszy, tym lepszy. Więc jeśli masz zamiar zaserwować go na wigilijnym stole, nie czekaj, tylko zrób go już dziś. A jeśli zostanie ci go trochę w brytfance, to się nie martw. Schowaj w suchym miejscu - jeszcze tydzień później możesz delektować się przy herbatce jego unikalnym smakiem.
 • Z prezentami dla mężczyzn zawsze jest problem. Mimo że staraliśmy się w jakiś sposób ci pomóc i zaprezentowaliśmy kilka pomysłów, to jednak tematu nie wyczerpaliśmy. Wiemy natomiast na pewno, jakich darów panowie NIE chcą znaleźć pod choinką. Będzie i banalnie, i zadziwiająco.
 • Wydaje ci się, że mężczyzn najbardziej podnieca negliż? Otóż nie wszystkich! Większość panów woli nas w ubraniach, oczywiście w wybranych kreacjach, które - umiejętnie dobrane - potrafią rozpalić męską wyobraźnię do czerwoności. Zobacz, jakie stroje najsilniej działają na facetów.
 • Wariacja na temat śledzia
  24 grudnia jadamy śledzie w oleju albo w occie. A my mamy dla was propozycję innego spojrzenia na tę pyszną rybkę. Oto śledź w musztardzie z rodzynkami. Brzmi dziwnie? Być może, ale uwierzcie nam na słowo: od dawna nie jedliśmy niczego równie dobrego!
 • Całuj moich ust korale
  Aby zachęcić mężczyzn do smakowania naszych ust, powinnyśmy o nie zadbać. A zimą to zadanie jest bardzo utrudnione, gdyż nasze wargi są wystawione na ciężką próbę. Mróz i zimny wiatr nie są ich sprzymierzeńcami. Co zrobić, by w ten trudny czas nasze usta wyglądały jak te, którymi szczyci się Angelina Jolie?