• Walentynkowe wróżby i zwyczaje
  W tym roku walentynki wypadają w niedzielę, więc na pewno będziecie mieli sporo czasu, by uczcić to romantyczne święto. Ciepłym gestom nie będzie końca - a możecie także wykorzystać naszą ściągawkę i oddać się miłosnym wróżbom.
 • Do wizyty w takim klubie przyzna się niewielu zajętych mężczyzn. Ale faktem jest, że przybytki typu go-go istnieją i cieszą się sporym powodzeniem. Odbywają się tam nie tylko wieczory kawalerskie, ale i firmowe imprezy. Czyżby stadne oglądanie nagich ciał stało się "koniecznością wyższą"?
 • Małe, białe lub brązowe ziarenka stanowią podstawę żywienia wielu ludzi na świecie. Ich wielbiciele rozpływają się nad smakiem potraw z nich wyczarowywanych. Przeciwnicy mówią o wysokiej kaloryczności. Ale dania z ryżem są przede wszystkim zdrowe! Oto 3 przepisy na takie pyszności.
 • Idziesz do sklepu z bielizną, a za ladą stoi mężczyzna. Obcy mężczyzna. No i co z tego - przecież wielu facetów znakomicie zna się na bieliźnie, a rozmiar biustonosza to nic wstydliwego! Ale jest na świecie kraj, gdzie taka sytuacja stała się źródłem protestu. O co konkretnie chodzi?
 • Ratunek dla włosów po zimie
  Zdejmujesz czapkę i krzyczysz z grozy: twoje piękne pukle po zimie przypominają suche gałęzie, przyklejone do głowy jakimś brudnym klejem. Zima nie sprzyja żadnym włosom, wszystkie ich rodzaje traktuje z podobnym okrucieństwem. Co zrobić, by odzyskały dawny wygląd?
 • Feng shui pomaga płodności
  Sceptycy powiedzą, że to gusła, bo jak to jest możliwe, żeby ustawienie mebli miało wpływ na nasze życie? Jednak zwolennicy feng shui przekonują, że świadome zmiany w otoczeniu człowieka mogą mu pomóc w wielu sytuacjach. Czy tak samo sprawa ma się z płodnością?
 • Jak się okazuje, tej wiosny nastąpi wielki powrót do szafy eleganckiej podróżniczki. To styl szalenie kobiecy, mimo że podróż jako taka wcale się z nim nie kojarzy... Ale Kenzo ma raczej na myśli wspaniałe, egzotyczne wyprawy, niż podróż kolejką za miasto.
 • Miesięcznik "Pani" jak co roku przyznał swoją nagrodę: Srebrne Jabłka. W tym roku otrzymała ją znana para: Ewa Woydyłło i Wiktor Osiatyński. A na uroczystą galę przybyła śmietanka polskiego show-biznesu. Przyjrzyjmy się, jakimi kreacjami czarowały nas znane panie i panowie.
 • Pani Beckham nie chce być jedynie żoną swojego męża, kojarzoną z niebotycznymi szpilkami i równie szokującą chudością. Podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody Posh pokazała światu swoją najnowszą kolekcję na jesień 2010. I całkiem szczerze: nam się bardzo podoba.
 • "Babciu, dziadku - ja nie chcę cukierków"
  "Boże, jaki ty chudziutki! Mama nie karmi? Chodź, babcia kanapeczkę zrobi, to trochę się poprawisz" - ile razy jako dziecko słyszałeś to zdanie z ust ukochanej babci? Naukowcy są pewni, że dzieci wychowywane przez dziadków mają wiekszą szansę, aby dołączyć do grona ludzi otyłych.