• Na początku jest fascynacja. Ktoś się po prostu w tobie zakochuje, ale ty go nie chcesz - masz przecież swoje życie, swojego męża... I wtedy od rozpalonego uczuciem amanta zaczynasz dostawać dziwne listy. Zaklęcia miłosne mieszają się w nich z groźbami. Czy to już stalking?
 • Mama - uznana projektantka mody. Tata - polityk, zawsze nienagannie ubrany. Weronika Rosati nie zawsze jednak miała swój styl, doszła do niego po latach prób i błędów. Zobacz, jak się zmieniały jej ubrania, fryzury i makijaże. I jak z brzydkiego kaczątka zmieniła się w elegancką kobietę.
 • Nikt nie wymaga, by były szczególnie mądre. Nie chcemy czytać elaboratów naukowych autorstwa gwiazd - wszak nie po to pokazują się publicznie. Ale wiele z nich mogłoby chociaż raz użyć tak cennego organu, jakim jest mózg - chociażby po to, by nie trafić na listę najgłupszych celebrytów świata.
 • DHA, czyli zdrowie w kapsułce
  Co to za skrót: DHA? To nazwa wielonasyconego kwasu tłuszczowego omega-3. Brzmi naukowo? Nic dziwnego, wszak ma z nauką wiele wspólnego. Ale jest także ważnym pojęciem z zakresu ochrony zdrowia. Zobacz, gdzie go znajdziesz i dlaczego powinnaś zwrócić na niego uwagę.
 • Materiały prasowe Artdeco
  One nadejdą - zresztą już chyba czuć w powietrzu coś nieuchwytnie wiosennego. Artdeco, marka znana na naszym rynku już od dawna, proponuje na ten sezon makijaż inspirowany kolorami natury. A to propozycja nie do odrzucenia!
 • Tak twierdzi PETA, czyli organizacja broniąca praw zwierząt, znana ze swoich kontrowersyjnych akcji. Ale trudno nie przyznać jej członkom racji: tylko wstrząs może spowodować zmianę w myśleniu o cierpieniu zwierząt. Tym razem ostrze krytyki wymierzone zostało w wielką brytyjską gwiazdę.
 • Stare przysłowie mówi, że śniadanie należy zjeść samemu, obiadem podzielić się z przyjacielem, a kolację oddać wrogowi. Coś jest na rzeczy - wszyscy spece od zdrowia zgodnym chórem twierdzą, że pierwszy posiłek jest najważniejszy. Nie mniej istotne jest to, co do niego pijemy.
 • Single. Są samotni albo z wyboru, albo z konieczności. Jednym wolny stan jest na rękę, a inni uważają go za wyjatkowo niekomfortowy. Oto przegląd najbardziej znanych polskich singli. Może już za rok ta lista będzie wyglądała zupełnie inaczej?
 • Dzisiaj święto wszystkich singli!
  Po walentynkowej inwazji serduszek, buziaczków, słodkości i innych lepkich akcesoriów mamy święto singli. W Polsce samotnych z wyboru jest aż 5 milionów ludzi. A jak przewiduje GUS, w ciągu najbliższych trzech, czterech lat liczba ta wzrośnie do 7 mln.
 • Marki M.A.C. chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale na kwiecień tego roku firma przygotowałą coś specjalnego - unikatową kolekcję kosmetyków. To efekt współpracy M.A.C. z firmą Liberty. Chcesz poczuć smak londyńskiej bohemy? Nic prostszego!