• Magazyn "Glamour" ogłosił wyniki rankingu na najlepiej ubrane kobiety 2009 roku. Zwyciężczynią została brytyjska wokalistka zespołu Girls Aloud, 26-letnia Cheryl Cole. Co ciekawe, młoda artystka przegoniła takie ikony stylu, jak choćby Victoria Beckham czy Kate Moss.
  • Zdrowie zaklęte w owocu
    Chociaż tyle się mówi o korzyściach, jakie można odnieść z jedzenia owoców i warzyw, w rzeczywistości wiele z nas włącza je do codziennego menu trochę na niby. Kupujemy, wkładamy do koszyczka, a potem, kiedy powoli już tracą świeżość, z przymusu dodajemy do sałatek. Tymczasem to właśnie one są bogatym źródłem fitoskładników, które odpowiadają za ochronę przez chorobami i starzeniem się.
  • Siła kokieterii
    Weekend to najlepszy czas na zakupowe szaleństwo. Po godzinach spędzonych w centrach handlowych wychodzimy objuczone upolowanymi na promocjach ciuchami. Niestety, bardzo często ich czar mija po przekroczeniu progu barwnego świata dobrobytu. Zwłaszcza jeśli w domu okazuje się, że sukienka, która w sklepie doskonale wyszczuplała, w domowym lustrze podkreśla to, co... chciałaś ukryć. Jak ją zwrócić?
  • Szybkie tempo życia, ciągłe nadgodziny oraz stresy wywołane niespłaconymi kredytami i widmem utraty pracy sprawiają, że nie tylko nie mamy na nic czasu, ale kiedy nadchodzi upragniony weekend, nie potrafimy oderwać się od całotygodniowej harówki i wykorzystać go z korzyścią dla własnego zdrowia i rodziny. Wyobraź sobie jednak, że doba w cudowny sposób wydłuża się o godzinę. Co z nią zrobisz?