Polska - Argentyna 2:1
Bramka: Mierzejewski 26, Brożek 67 - Ruben 47
Polska: Szczęsny - Piszczek, Jodłowiec, Wojtkowiak, Wawrzyniak - Dudka, Murawski (76. Matuszczyk) - Błaszczykowki, Grosicki (56 Brożek), Mierzejewski (81. Kucharczyk) - Lewandowski (90. Klich)
Argentyna: Gabbarini - Ansaldi, Bertolo, Bolatti (46. Botinelli), Cabral, Cristaldo, Fazio (46. Insua), Musacchio, Piatti (78. Gaitan), Ruben, Zabaleta (46. Belluschi)

90+3 min. - Koniec meczu. Wygrywamy 2:1.

90. min. - Klich zmienia Lewandowskiego

88. min. - Kontra Polaków. Mamy przewagę czterech na dwóch, ale Błaszczykowski zam podać dryblował i stracił piłkę

86. min. - Kucharczyk faulowany na 20. metrze od bramki Gabbariniego. Rzut wolny dla Polaków. Błaszczykowski trafił w mur.

85. min. - Lewandowski obejrzał żółtą kartkę za przepychanki z rywalem

84. min. - Kontra Polaków kończy się stratą Brożka

82. min. - Rajd Błaszczykowskiego powstrzymany przez Botinelliego

81. min. - Mierzejewskiego zmienia Kucharczyk

80. min. - Kolejna okazja Brożka. Polak o centymetry minął się z piłką

77. min. - Da dośrodkował na głowę do Brożka, ale jego strzał z ostrego konta był zbyt lekki żeby zaskoczyć bramkarza

76. min. - Matuszczyk zmienia Murawskiego

75. min. - Wojtkowiak faulem powstrzymał Belluschiego tuż przed polem karnym. Po rzucie wolnym piłka przelatuje metr od słupka bramki Szczęsnego

71. min. - Szarża Brożka lewą stroną. Były napastnik Wisły podał na siódmy metr do Mierzejewskiego, ale jego strzał trafił w obrońcę

69. min. - Po chwili okazję miał Błaszczykowski. Nasz pomocnik ograł już bramkarza, jednak zbyt mocno zagrał sobie piłkę do przodu i jej nie dogonił. Futbolówka uciekła mu za boisko

67. min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL! Podanie w "uliczkę" Błaszczykowskiego do Brożka, a ten stojąc oko w oko z bramkarzem rywali trafia do siatki

66. min. - Przedzierający się prawą stroną Piszczek został powalony na ziemię. Rzut wolny dla Polaków

63. min. - Przepiękna akcja Polaków. Szybka wymiana piłki na jeden, dwa kontakty i Mierzejewski znalazł sie sam na sam z bramkarzem. Tym razem jednak lepszy był golkiper z Argentyny

60. min. - Znów dobre ofensywne wejście Piszczka. Nasz prawy obrońca dośrodkował w karne. Tam Mierzejewskiego uprzedził Musacchio

58. min. - Cristaldo zszedł z lewego skrzydła do środka i uderzył nad poprzeczką

56. min. - Zmiana w naszym zespole. Paweł Brożek zmienia Grosickiego

53. min. - Fatalny strzał Dudki

52. min. - Mierzejewski z lewej strony dośrodkował w pole karne. Lewandowski nie sięgnął piłki

51. min. - Dudka przewrócił w naszym polu karnym jednego z rywali, ale sędzia nie odgwizdał na szczęście dla nas faulu

50. min. - Kontra Polaków. Lewandowski ograł jednego obrońcę, ale już z Botinellim nie dał sobie rady

49. min. - Strzał Piattiego zablokowany przez Jodłowca

47. min. - Gol na 1:1. Ruben w polu karnym dobrze się zastawił i oddał strzał z półobrotu. Zaskoczony Szczęsny wpuszcza piłkę do bramki. Gorzej zacząć drugiej połowy nie mogliśmy

Początek drugiej części meczu: Rozpoczęli Argentyńczycy

45+1. min. - Koniec pierwszej połowy

44. min. - Kolejny rzut wolny dla gości. Tym razem Cristaldo dośrodkował w pole karne. Piłkę głową wybił Jodłowiec

41. min. - Rzut wolny dla Argentyny. Z 25. metrów uderzał Cristaldo. Szczęsny złapał futbolówkę bez trudu

39. min. - Błaszczykowski wyłożył idealnie piłkę Grosickiemu ten zamiast strzelać zwlekał i rywale zdążyli wrócić. To była doskonała okazja do podwyższenia wyniku

38. min. - Znów Grosicki z dystansu. Efekt taki sam wcześniej

36. min. - Błaszczykowski próbował podać wzdłuż bramki rywali. Piłka trafiła w gąszcz nóg Argentyńczyków

34. min. - Wielkie szczęście "biało-czerwonych". Wybijamy piłkę z linii bramkowej

33. min. - Grosicki strzelał z dystansu. Broni bramkarz gości

32. min. - Ładna i szybka akcja Polaków. Piszczek poszedł prawym skrzydłem dośrodkował na głowę do Grosickiego, a ten uderzył nad poprzeczką

31. min. - Cabral nie doszedł do dalekiego podania. Zaczynamy od wrzutu z autu

28. min. - Po chwili okazję miał Lewandowski. Napastnik Borussii Dortmund z prawej strony pola karnego próbował umieścić piłkę dalszym słupku bramki rywali. Pomylił się o dwa metry.

26. min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL! Lewandowski podał do Mierzejewskiego, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. W tej akcji fatalnie zachował się Fazio, który nie trafił w piłkę

23. min. - Jodłowiec próbował wstrzelić piłkę w pole karne rywal. Nic z tego nie wyszło

21. min. - Kapitalna okazja Piattiego. Był sam na sam ze Szczęsnym. Nasz bramkarz pokazał wielką klasę szybko wyszedł i wygrał ten pojedynk

20. min. - Okazja dla Polaków. Mierzejewski dośrodkował w pole karne, ale obrońcy argentyńscy zablokowali piłkę

18. min. - Pierwsza groźna akcja Argentyny. Cristaldo uderzył nad poprzeczką

14. min. - Lewandowski ograł dwóch rywali. Trzeci go faulował. Rzut wolny dla Polaków z 20 metrów. Mierzejewski po ziemi uderza w sam środek bramki i golkiper nie miał problemów z złapaniem piłki.

11. min. - Grosicki ruszył z piłką. Tuż przed polem karnym powstrzymał go Zabaleta

10. min. - Argentyńczycy nie forsują tempa. Ich akcje są wolne i statyczne

8 min. - Tracimy piłkę, jednak po chwili ją odzyskujemy. Wolno rozgrywamy akcję

7. min. - Murawski próbował zagrać prostopadłą piłkę do Mierzejewskiego, ale zawodnik Polonii Warszawa nawet nie ruszył do przod

4. min. - Cabral ostro atakuje jednego z naszych piłkarzy. Faul i rzut wolny

2. min. - Grosicki spod linii końcowej wycofuje na jedenasty metr pola karnego rywali, ale tam nie było żadnego z Polaków

1. min. - Pierwsze podanie Dudki do Błaszczykowkiego ląduje na aucie. Po chwili dobre wejście Wawrzyniaka i mamy rzut rożny. Źle go rozgrywamy

Początek pierwszej części meczu: Rozpoczęli Polacy