Bramka: Robert Lewandowski 17 - Dimitris Salpigidis 51
Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebastian Boenisch - Jakub Błaszczykowski, Eugen Polanski, Rafał Murawski, Maciej Rybus (70. Przeysław Tytoń), Ludovic Obraniak - Robert Lewandowski.
Grecja: Kostas Chalkias - Vasilis Torosidis, Avraam Papadopoulos (36. Kyriakos Papadopoulos), Sokratis Papastathopoulos, Jose Holebas - Giannis Maniatis, Kostas Katsouranis, Giorgos Karagounis - Sotiris Ninis, Fanis Gekas (67. Kostas Fortounis), Giorgos Samaras.
Sędzia: Carlos Velasco Carballo (Hiszpania).

Koniec meczu:

90+1. - Rzut rożny dla biało-czerwonych. Fatalnie wykonany. Piłka wyleciała z boisko

90. min. - Mało brakowało a byłby samobój po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego

89. min. - Lewandowski pędził na bramkę Greków. Przed nim był tylko Papadopoulos i bramkarz. Polak nie zdołał ograć obrońcy

87. min. - Rzut wolny dla Greków. Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

85. min. - W odpowiedzi Lewandowski trafia w boczną siatkę

84. min. - Karagounis uderza nad polską bramką

83. min. - Polanski strzela sprzed pola karnego, ale zbyt lekko by pokonać Chalkiasa

80. min. - Samara uderza nad bramką Tytonia

78. min. - Obraniak wpadł z piłką w pole karne i padł w starci z obrońca. Sędzia nie przerwa gry

74. min. - Piłka wpada do naszej bramki. Gola na szczęście nie ma. Sędzia odgwizdał spalonego

73. min. - Boenisch dośrodkowuje w pole karne, ale Grecy wybijają piłkę tuż przed Lewandowskim

71. min. - TYTOŃ!!! Polak broni strzał Karagounisa!!!

68. min. - Tragedia!!! Szczęsny fauluje w polu karnym Salpigidi. Rzut karny i czerwona artka

67. mi. - Zmiana u Greków. Gekasa zmienia Fortounis

66. min. - Po szybkiej akcji i dośrodkowaniu Boenischa, Rybus uderza piłkę głową nad poprzeczką

65. min. - Rybus fauluje Torosidisa w walce o piłkę w powietrzu

64. min. - Karagounis blokuje strzał Polanskiego

63. min. - Błąd naszej obrony. Samaras znalazł się sam przed Szczęsnym. Na szczęście posłał piłkę daleko od bramki

62. min. - Rybus fauluje rywala w biegowym pojedynku

59. min. - Karagounis zakręcił Boenischem i dośrodkował w pole karne. Tym razem Szczęsny pewnie łapie piłkę

58. min - Obraniak z rzutu wolnego uderzył obok słupka bramki Chalkiasa

55. min. - Grecy cofnęli się do głębokiej obrony. My atakujemy

51. min. - 1:1. Błąd Polaków. Nieporozumienie Szczęsnego i Wasilewskiego. Obaj nie trafili w piłkę i Grecy wbili ją do naszej bramki

48. min. - Piękna akcja Polaków prawą stroną. Piszczek podał do Lewandowskiego a ten uderzył nad poprzeczką

47 min. - Wrzutka w pole karne Greków. Obrońcy wybijają piłkę

46. min. - Drugą część meczu zaczęli Polacy

Koniec pierwszej połowy:

45+2. - min - Ufffff... Perquis przypadkowo dotyka ręką piłkę w naszym polu karnym. Na szczęście sędzia nie przerywa gry

45+1. - min. - PO rzucie wolnym Perquis uderza głową obok bramki

44. min. - Czerwona kartka dla Sokratis PapastathopoulosI!!! Grek faulował wychodzącego na czystą pozycje Murawskiego i za to obejrzał drugi żółty kartonik a to oznacza dla niego koniec meczu

43. min. - Polanski fauluje na środku boiska Karagounisa

42. min. - Wasilewski w ostatniej chwili uprzedza napastnika rywali. W tej akcji znów błąd popełnił Boenisch

41. min. - Rzut rożny dla Polaków. Grecy wbijają piłkę daleko od swojego pola karnego

40. min. - Rzut rożny dla Greków. Szczęsny piąstkuje

37. min. - Powinno być 2:0. Perquis po rzucie wolnym przejął piłkę na piątym metrze ale nie skierował jej do siatki

36. min. - Zmiana w składzie Greków. Kontuzjowanego Avraama Papadopoulosa zastąpi Kyriakos Papadopoulos

35 min. - Pierwsza żółta kartka. Zobaczył ją Sokratis Papastathopoulos po faulu na Lewandowskim

34. min. - Rzut wolny dla Greków z okolic linii środkowej boiska. Wrzutka w pole karne, ale nasi obrońcy wybijają piłkę

33. min. - Piszczek do spółki z Polanskim przerywają akcję Greków

32. min. - Boenisch odbiera piłkę Ninisowi

30. min. - Po dośrodkowaniu łatwo wybijmy piłkę

29. min. - Boenisch przegrywa indywidualny pojedynek i fauluje. Rzut wolny dla Greków z boku naszego pola karnego

27. min - Kolejny rzut wolny dla Polaków. Wasilewski nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Obraniaka

26. min. - Faul na Lewandowskim. Mamy rzut wolny tuż sprzed pola karnego. Po wrzutce bramkarz piąstkuję piłkę

24. min. - Katsouranis z dystansu uderza obok słupka naszej bramki

21. min. - Błąd Boenischa naprawia Murawski

19. min. - Lewandowski fauluje rywala przy próbie odbioru piłki

17. min. - GOOOOOOOL!!! Lewandowski głową trafia do siatki Greków!!!

16. min. - Po kiksie greckiego obrońcy Lewandowski próbował z półobrotu zaskoczyć bramkarza rywali. Niestety nieczysto trafił w piłkę

14. min. - Idealna okazja dla Polaków. Piszczek wpadł z prawej strony w pole karne. Podał wzdłuż bramki, ale Lewandowski nie sięgnął głową piiłki

13. min. - Obraniak podaje w polu karnym do Błaszczykowskiego. Ten uderza wysoko nad poprzeczką

12. min. - Okazja dla Greków po stałym fragmencie gry. Mamy szczęście

8. min. - Spadło tempo gry, oba zespoły zagęściły szeregi w środkowej strefie

6. min. - Okres gry w środkowej strefie boiska

4. min. - Rzut rożny dla polskiej reprezentacji, bez rezultatu. Trwa napór Polaków od pierwszej minuty spotkania