Program najbliższych (2-6 września) meczów eliminacji ME-2012:

Reklama

Grupa A

piątek, 2 września: Azerbejdżan - Belgia godz. 18.00 Turcja - Kazachstan 19.00 Niemcy - Austria 20.45

wtorek, 6 września: Azerbejdżan - Kazachstan 17.00 Austria - Turcja 20.30

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Niemcy 7 7 0 0 22-3 21
2. Belgia 7 3 2 2 15-10 11
3. Turcja 6 3 1 2 9-7 10
4. Austria 6 2 1 3 10-10 7
5. Azerbejdżan 6 1 0 5 5-18 3
6. Kazachstan 6 1 0 5 2-15 3





Grupa B

piątek, 2 września: Rosja - Macedonia 18.00 Andora - Armenia 18.00 Irlandia - Słowacja 20.45

wtorek, 6 września: Rosja - Irlandia 17.00 Macedonia - Andora 20.00 Słowacja - Armenia 20.30

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Irlandia 6 4 1 1 11-6 13
2. Rosja 6 4 1 1 9-4 13
3. Słowacja 6 4 1 1 6-4 13
4. Armenia 6 2 2 2 10-7 8
5. Macedonia 6 1 1 4 5-8 4
6. Andora 6 0 0 6 1-13 0





Grupa C

piątek, 2 września: Słowenia - Estonia 20.45 Irlandia Płn. - Serbia 20.45 Wyspy Owcze - Włochy 20.45

wtorek, 6 września: Serbia - Wyspy Owcze 20.30 Estonia - Irlandia Płn. 20.30 Włochy - Słowenia 20.45

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Włochy 6 5 1 0 14-1 16
2. Słowenia 7 3 2 2 9-4 11
3. Irlandia Płn. 6 2 3 1 7-3 9
4. Serbia 6 2 2 2 8-9 8
5. Estonia 7 2 1 4 7-11 7
6. Wyspy Owcze 8 1 1 6 5-22 4





Grupa D

piątek, 2 września: Białoruś - Bośnia i Hercegowina 19.30 Luksemburg - Rumunia 19.30 Albania - Francja 21.00

Reklama

piątek, 6 września: Luksemburg - Albania 20.15 Bośnia i Hercegowina - Białoruś 20.15 Rumunia - Francja 20.30

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Francja 6 4 1 1 9-2 13
2. Białoruś 7 3 3 1 6-2 12
3. Bośnia 6 3 1 2 8-7 10
4. Rumunia 6 2 2 2 8-6 8
5. Albania 6 2 2 2 4-6 8
6. Luksemburg 7 0 1 6 1-13 1





Grupa E

piątek, 2 września: Finlandia - Mołdawia 17.30 Węgry - Szwecja 19.45 Holandia - San Marino 20.30

wtorek, 6 września: Finlandia - Holandia 19.00 Mołdawia - Węgry 19.45 San Marino - Szwecja 20.30

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Holandia 6 6 0 0 21-5 18
2. Szwecja 6 5 0 1 20-6 15
3. Węgry 7 4 0 3 18-13 12
4. Finlandia 6 2 0 4 11-11 6
5. Mołdawia 6 2 0 4 7-9 6
6. San Marino 7 0 0 7 0-33 0





Grupa F

piątek, 2 września: Izrael - Grecja 15.05 Malta - Chorwacja 19.00 Gruzja - Łotwa 19.00

wtorek, 6 września: Chorwacja - Izrael 20.00 Malta - Gruzja 20.30 Łotwa - Grecja 20.30

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Grecja 6 4 2 0 8-3 14
2. Chorwacja 6 4 1 1 10-3 13
3. Izrael 7 4 1 2 10-7 13
4. Gruzja 7 2 3 2 5-5 9
5. Łotwa 6 1 1 4 5-9 4
6. Malta 6 0 0 6 2-13 0





Grupa G

piątek, 2 września Bułgaria - Anglia 20.15 Walia - Czarnogóra 20.45

wtorek, 6 września Szwajcaria - Bułgaria 20.30 Anglia - Walia 21.00

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Anglia 5 3 2 0 11-3 11
2. Czarnogóra 5 3 2 0 4-1 11
3. Szwajcaria 5 1 2 2 7-7 5
4. Bułgaria 5 1 2 2 2-6 5
5. Walia 4 0 0 4 1-8 0




Grupa H

piątek, 2 września Norwegia - Islandia 20.00 Cypr - Portugalia 20.45

wtorek, 6 września Dania - Norwegia 20.15 Islandia - Cypr 20.45

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Portugalia 5 3 1 1 11-7 10
2. Dania 5 3 1 1 7-4 10
3. Norwegia 5 3 1 1 6-4 10
4. Cypr 4 0 2 2 5-8 2
5. Islandia 5 0 1 4 2-8 1




Grupa I

piątek, 2 września: Litwa - Liechtenstein 17.00

sobota, 3 września: Szkocja - Czechy 16.00

wtorek, 6 września: Szkocja - Litwa 21.00 Hiszpania - Liechtenstein 22.00

tabela: M Z R P bramki pkt
1. Hiszpania 5 5 0 0 15-5 15
2. Czechy 5 3 0 2 6-3 9
3. Szkocja 4 1 1 2 4-5 4
4. Litwa 5 1 1 3 3-8 4
5. Liechtenstein 5 1 0 4 3-10 3