Ten rok zaczął się dla Adamczyka bardzo szczęśliwie. Nie dość, że 8 stycznia po zaledwie kilku miesiącach bliższej znajomości ożenił się z piękną modelką Kate Rozz, będzie gwiazdą kolejnych odcinków seriali „Przepis na życie” i „Czas honoru”, a wkrótce zobaczymy go także na dużym ekranie w filmie „Stawka większa niż śmierć”, to jeszcze zostanie twarzą sportowej imprezy, którą z wypiekami śledzić będą miliony kibiców w całej Europie!

Reklama

Dlaczego wybór padł na Adamczyka? Aktor już raz pokazał, że nie stroni od sportu. W czerwcu 2011 roku, po wielu miesiącach morderczych treningów, wystartował w triathlonie i pokazał, że jest twardzielem: na rowerze pokonał 90 kilometrów, przepłynął 1 900 metrów i przebiegł 21 kilometrów, przy okazji zbierając pieniądze na szczytny cel - terapię i rehabilitację osób dotkniętym autyzmem. Teraz, jako dawny filmowy Karol Wojtyła, wielki fan piłki nożnej, będzie zagrzewał kibiców na stadionach.

Specjalnie na Euro 2012 powstanie serial pt. „Piąty stadion”, sponsorowany przez jeden z browarów. Będzie to komedia, którą zobaczymy na polskich arenach i w TVP podczas przerw w meczach. Obok Adamczyka, który za tę rolę dostanie prawdziwie mistrzowską gażę - 550 tys. zł, w filmach pojawić się ma jeszcze Tomasz Karolak i Weronika Książkiewicz. Całą trójkę zobaczymy również na plakatach reklamujących Euro. Czy Adamczyk przyniesie szczęście naszej reprezentacji i komedię będziemy oglądać tylko na telebimach, a nie murawie stadionu? To każe się już za cztery miesiące.

>>>Czytaj także: Lautner chce być męski