Bramki: Samir Nasri 39' - Joleon Lescott 30'.
Sędziował: Nicola Rizzoli (Włochy).
Żółte kartki: Alex Oxlade-Chamberlain, Ashley Young.

Francja: Hugo Lloris - Mathieu Debuchy, Patrice Evra, Philippe Mexes, Yohan Cabaye (84. Hatem Ben Arfa), Adil Rami, Franck Ribery, Florent Malouda (Marvin Martin 85'), Samir Nasri, Alou Diarra, Karim Benzema
Anglia: Joe Hart - Ashley Cole, John Terry, Joleon Lescott, Glen Johnson, Ashley Young, Steven Gerrard, Scott Parker (Jordan Henderson 78'), James Milner, Alex Oxlade-Chamberlain (Jermain Defoe 77'), Danny Welbeck (Theo Walcott 90').

Od początku spotkania Anglicy zagrali defensywnie, przede wszystkim skupiając się na obronie i wyprowadzając kontrataki. Po jednej z takich akcji bramkę mógł zdobyć James Milner, ale po minięciu Hugo Llorisa nie trafił do pustej bramki. Jednak przez większość meczu dominowali Francuzi, którzy osaczyli Anglików pod ich polem karnym, ale nie byli w stanie przedrzeć się przez angielską defensywę.

Wyniki bezbramkowy utrzymywał się do 30. minuty meczu, gdy Joleon Lescott strzałem głową wpakował piłkę do francuskiej, wykorzystując świetne podanie Stevena Gerrarda z rzutu wolnego. Od tego momentu Francuzi przyspieszyli i w 39. minucie wyrównali. Joe'a Harta pokonał jego klubowy kolega Samir Nasri, który umieścił piłkę w bramce precyzyjnym strzałem z granicy linii pola karnego.

Druga połowa była jeszcze bardziej jednostronna. Francuzi pewnie rozgrywali piłkę na połowie przeciwnika, ale nie byli w stanie sforsować dobrze funkcjonującej angielskiej defensywny ani niepewnie broniącego bramkarza Manchesteru City i mecz zakończył się wynikiem 1-1.