Czechy: Petr Cech; Theodor Gebre Selassie, Michal Kadlec, Tomas Sivok, David Limbersky; Petr Jiracek, Tomas Hubschman (86. Pekhart), Jaroslav Plasil, Vaclav Pilar; Vladimir Darida (61. Jan Rezek); Milan Baros.
Portugalia: Rui Patricio; Joao Pereira, Bruno Alves, Pepe, Fabio Coentrao; Raul Meireles (89. Rolando), Miguel Veloso, Joao Moutinho; Nani (84. Custodio), Helder Postiga (40. Hugo Almeida), Cristiano Ronaldo.
Sędzia: Howard Webb (Anglia).

Koniec mecz:

90+4. min. - Rzut rożny dla Czechów. Cech pobiegł w pole karne Portugalczyków. Złe dośrodkowanie i strata

90+3. min. - Almeida na spalonym

90+2 min. - Coentrao dośrodkował z lewej strony, ale czescy obrońcy byli czujni i przejęli piłkę

89. min. - Meireles opuszcza boisko. Pojawia się na nim Rolando

88. min. - Ronaldo padł w polu karnym, ale sędzia nie przerwał gry

87. min. - Meireles przejął piłkę na środku boiska podbiegł z nią kilka metrów i uderzył wysoko nad bramką

86. min. - Pekhart zmienia Hubschman

84. min. - Zmiana, Nani schodzi, wchodzi Custodio

83. min. - Cech broni strzał Pereiry

80. min. - GOOOOOL!!! Ronaldo!!! Po wrzutce z prawej strony as Portugalczyków głową umieścił piłkę w siatce

77. min. - Nani dośrodkował w pole karne. Cech pewnie łapie piłkę

75. min. - Nani zmarnował doskonałą sytuację. Piłka po jego strzale przeleciała tuż nad poprzeczką

72. min. - Ronaldo dograł w polu karnym do Meirelesa, a ten kopnął wysoko nad bramką

71. min. - Pilar łato traci piłkę na lewej stronie boiska

69. min. - Dośrodkowanie w pole karne i tym razem obrońca uprzedza Ronaldo

66. min. - Cech wyjściem z bramki uprzedza Ronaldo i "zdejmuje" mu piłkę z głowy

65. min. - Rzut rożny dla Portugalii. Almeida dochodzi do piłki i uderza głową nad poprzeczką

64. min. - Cech przenosi piłkę nad poprzeczką po strzale Moutinho

63. min. - Baros uderza wysoko nad bramką

62. min. - Jiracek próbował dryblingu jednak przegrał pojedynek z Moutinho

61. min. - Daridę zmienia Rezek

60. min. - Pilar ograł trzech Portugalczyków. Wpadł z piłką w pole karne, ale jego podanie wzdłuż bramki zostało zablokowane

59. min. - Almeida z 6 metrów posyła głową piłkę do siatki, ale gola nie ma. Sędzia odgwizdał spalonego

58. min. - Cech odbija piłkę po strzale z dystansu Naniego

56. min. - Kolejny rzut rożny dla Portugalczyków. Do odbitej piłki przed polem karnym dochodzi Meireles i posyła ją wysoko nad bramką

55. min. - Rzut rożny dla Portugalii. Złe dośrodkowanie i Alves nie doszedł do piłki

54. min. - Meireles podał do Ronaldo, a ten w pełnym biegu uderzył na bramkę Cecha. Piłka przeleciała nad poprzeczką

53. min. - Portugalczycy długo rozgrywali piłkę przed "16" Czechów i ostatecznie stracili piłkę

52. min. - Pepe dalekim wybiciem przerywa akcję rywali

50. min. - Darida przedarł się lewą stroną. Jednak piłka w decydującym momencie odskoczyła mu od nogi i wyszła za linie końcową

48. min. - Rzut wolny dla Portugalii. Ronaldo uderzył bardzo mocno. Piłka otarła słupek i wyszła za boisko

46. min. - Drugą część meczu zaczęli Portugalczycy. I od razu groźna akcja z ich strony. Meireles dośrodkował na głowę do Almeidy, a ten uderzył tuż nad poprzeczką

Koniec pierwszej połowy:

45+1. min. - Ronaldo znakomicie przyjął piłkę i znalazł się na czystej pozycji w polu karnym. Gwiazdor Realu Madryt trafił w słupek

45. min. - Sivok w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Naniego, który szarżował w polu karnym

44. min. - Kolejna akcja Portugalii. Nani pada w polu karnym. Sędzia nie przerywa gry. Piłkarz Manchesteru United był wyraźnie pociągany za rękę

42. min. - Kontra Portugalczyków. Nani dośrodkował w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego kolegów

40. min. - Zmiana w składzie Portugalii. Kontuzjowanego Postigę zastąpił Almeida

36. min. - Akcja Czechów prawym skrzydłem. Nieporozumienie Jiracka z partnerem i piłka wylatuje za boisko

35. min. - Rzut wolny dla Portugalii z 30 metrów. Ronaldo posłał piłkę obok bramki

Theodor Gebre Selassie i Cristiano Ronaldo / PAP/EPA / OLIVER WEIKEN

33. min. - Ronaldo "nożycami" uderzył tuż obok słupka bramki Cecha

31. min. - Nani i Postiga we dwóch postanowili ograć obronę rywali. Nic z tego nie wyszło

29. min. - Jiracek próbował zagrać w "uliczkę" do wychodzącego na pozycję Barosa. Podanie przeciął Pepe

25. min. - Ronaldo znalazł się w dobrej sytuacji. Uderzył piekielnie mocno, ale Cech odbił piłkę. Ale nawet gdyby był gol to sędzia, by go nie uznał. Portugalczyk wcześniej faulował

23. min. - Coentrao dośrodkowuje wprost w ręce Cecha

20. min. - Rzut rożny dla Portugalczyków. Kolejny stały fragment gry źle wykonany. Piłka przeleciał przez całe pole ka i wyszła na aut z drugiej strony boiska

18. min. - Piękna akcja Czechów. Mało brakowało a prowadzili by 1:0. Darida dośrodkował z prawej strony na piąty metr, a Barosowi zabrakło centymetrów by wepchnąć futbolówkę do siatki

16. min. - Rzut rożny dla Czechów. Pilar dośrodkowuje, a piłkę głową wybija... Ronaldo

15. min. - Pilar dośrodkował w pole karne z lewej strony, ale żaden z Czechów nie doszedł do piłki

14. min. - Błąd Gebre Selassie, który zgubił piłkę przed polem karnym, ale Meireles nie opanował jej

12. min. - Moutinho uderzył sprzed pola karno. Jego strzła był jednak zbyt słaby, by zaskoczyć Cecha

11. min. - Rzut rożny dla Portugalii. Fatalne dośrodkowanie Meirelesa. Piłka bez kłopotu wybijają czescy obrońcy

10. min. - Limbersky blokuje Naniego i piłka wylatuje za boisko

8. min. - Kontra Portugalczyków. Podanie do Ronaldo, który nie dochodzi do piłki

7. min. - Jiracek przyjął piłkę w polu karnym i zdecydował się na strzał, który został zablokowany

5. min. - Coentrao zagrywa długa piłkę w kierunku Ronaldo, ale podanie przecina Gebre Selassie

2. min. - Pierwszy kontakt Ronaldo z piłką i pierwsza jego strata

1. min. - Portugalczycy szybko przechwycili piłkę

Początek meczu: Rozpoczęli Czesi