W niedzielę 1 lipca o godzinie 12:00 z warszawskiego Okęcia wystartują dla specjalne samoloty do Kijowa. Lot będzie trwał 95 minut. Po przylocie do Kijowa, goście zostaną zabrani na Stadion Olimpijski, gdzie zostanie rozegrany mecz finałowy, który będą oglądać w specjalnej strefie hospitality.

Reklama

Specjalna oferta jest swoistym połączeniem sportu, biznesu i niesamowitej atmosfery, którą specjalni goście będą mieli okazję poczuć nie tylko przed meczem, ale też w trakcie 90-minutowej rozrywkowej dogrywki już po wyłonieniu tegorocznych Mistrzów Europy - mówi Robert Korzeniowski z Hospitality PR & Marketing Consultant.

Po meczu odbędzie się "rozrywkowa dogrywka" pełna atrakcji dla kibiców korzystających z tej prestiżowej oferty. Następnie goście zostaną zabrani z powrotem na lotnisko, skąd odlecą do Warszawy, a następnie zostaną odwiezieni do swoich hoteli.

Pewnie nazajutrz przy śniadaniu w Warszawie ci specjalni kibice będą mieli wrażenie, że finał w Kijowie był tylko snem? Któż to wie, ale jestem pewien, że dla wielu na pewno taki finał UEFA EURO 2012™ może się tylko przyśnić"– dodaje Robert Korzeniowski.

Cena za pakiet obejmujący lot i uczestnictwo w finale w atmosferze Club Prestige Gold wynosi 7410 € i uwzględnia wszystkie opłaty transferowe i lotniskowe. Pakiety oferowane wyłącznie przez UEFA są dostępne co najmniej dla dwóch lub większej parzystej liczby gości, chcących przeżyć finał EURO 2012 w wyjątkowej atmosferze.

Reklama

Pakiety oferowane wyłącznie przez UEFA są dostępne co najmniej dla dwóch lub większej parzystej liczby gości, chcących przeżyć finał EURO 2012 w wyjątkowej atmosferze.

Reklama

Pakiety Club Prestige można nabyć wyłącznie przez zespół konsultantów UEFA. Zamówienia można składać przez e-mail: hospitality@euro2012.com oraz pod numerem telefonu: +48 22 500 94 44.

Specjalna oferta UEFA na finał Euro 2012
pobierz plik