Love story w pralni

Reklama

Czego brakuje twojemu Simowi? Chętniej wyszuka książek swoich ulubionych pisarzy w bibliotece czy dobierze indywidualny trening w ekskluzywnej siłowni? A może jedno i drugie? To tylko przykłady propozycji, jakie oferują nowe akcesoria w dodatku The Sims™ 3 Miejskie Życie.

Inne

Rozbudowujemy miasto! Simy mają teraz nowe możliwości rozrywki i udogodnienia, które na pewno pomogą im w codziennym życiu. Mogą wyposażyć nową bibliotekę, ekskluzywną siłownię, wesoły plac zabaw lub pachnącą świeżością pralnię. Simy wychodzą więc na miasto i poznają nowe miejsca. Swoją drogą pamiętacie, ile miłosnych wątków filmowych zaczynało się w publicznych pralniach?

Urządź swoją prywatną siłownię

Co ciekawe, nowe obiekty można dodawać także we wnętrzach domów swoich Simów. Każdy z nas po cichu marzy o prywatnej siłowni tuż obok… swojej kuchni, gdzie będzie mógł pozbyć się wyrzutów sumienia po kolejnym kawałku pysznego tortu. Coś dla intelektualistów też się znajdzie - przestronna biblioteka, gdzie w ciszy będą mogli oddać się ukochanej lekturze.

Jeśli Simowy świat jest pełen dzieci, z pewnością przyda się wesoły plac zabaw w ogrodzie i pralnia, we wnętrzach której z przyjemnością będzie można prać kolejne poplamione koszulki małych urwisów.

Inne

Simy mogą liczyć także na odświeżenie swojego wizerunku. W akcesoriach nie zabraknie nowych strojów i fryzur, opierających się na najnowszych trendach.

Pakiet akcesoriów dostępny jest na platformy PC/Mac. Do działania pakietu Miejskie Życie wymagana jest wersja podstawowa gry The Sims™ 3. Więcej informacji na stronie pl.thesims3.com. Filmy dotyczące gier można obejrzeć na oficjalnym kanale www.youtube.com/simspolska.