Co wiesz o Dodzie?

"Królowa jest tylko jedna" - mówi o sobie. Jedna z największych gwiazd w polskim show biznesie, lubi przypominać o swych wokalnych umiejętnościach. Co wiesz o Dodzie?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: AKPA
  • ~Danuta Bednarska-Hajduk
    (2013-08-22 19:16)
    Doda jest utalentowaną osobą,bardzo wartościową i odważną.Gratuluję Jej Rodzicom że nie złamali Jej osobowości.Zyczę Pani Dodzie szczęścia w życiu i proszę aby nadal pozostała sobą i nie przejmowała się głosami sfrustrowanych zawistników.
  • ~007
    (2013-08-23 19:44)
    Wiele negatywnych opini oniej biora sie z czystej zazdrosci!
    Ona jest nie tylko bardzo ladna i seksowna ale i bardzo inteligentna gdyz potrfi uzywac swoja pieknosc do zarobku !! (dobry beesnees)
  • ~007
    (2013-08-23 19:37)
    Jej duzo ludzi nienawidzi gdyz ona jest faktycznie SEXI !
  • ~LUSTRO
    (2013-08-23 07:24)
    Widzę że zdania podzielone na temat Dody:) Mi jest obojętna niech robi co chce.Czy biega z tyłkiem na wierzchu czy nie,czy mówi to czy co innego mam na to **************************** niech każdy patrzy na siebie i będzie OK. Po drugie ta cała otoczka medialna to zwykły twór który lansuje się przy każdym artyście mniej lub więcej kontrowersyjnym żeby o nich mówiono i pisano i wtedy się dobrze sprzedaje to czysty biznes!Nikt tak naprawdę jej nie zna prócz rodziny w domu może być zupełnie inna a tu zwykła pokazówka dla tabloidów i tanich brukowców.
  • ~rena
    (2013-08-22 17:54)
    ... może każdy powinien żyć tak jak sam tego chce?
    Ja również nie przepadam za tym lub tamtym, ale to nie znaczy, że Doda ma spełniać moje wyobrażenia o niej samej,
    TO JEJ ŻYCIE! ...i tylko Jej sprawa co robi, jaką ma wizję samej siebie.
    Tak samo jak moje życie nie powinno nikogo obchodzić. NIKOGO! ...bo moje.
  • ~Czlowiek
    (2013-08-26 09:51)
    Promujecie codziennie takich, ktorzy zniewazaja miliony ludzi tego kraju.To jest wasza"misja"!!!Wspolczuje i zachecam do nawrotu do czlowieczenstwa!!!
  • ~Boo
    (2013-08-26 03:21)
    Sprostowane do post ponizej: krolowej burakow pastewnych
  • ~Boo
    (2013-08-26 03:20)
    To wiem o Dodzie, ze nic nie wiem I nie chce wiedziec o tej krolowej papryki I burakow oastewnych.
  • ~precz
    (2013-08-25 19:55)
    Gdyby DZIENNIK miiał trochę szacunku do własnego pisma nie zajmował by sie takim moralnym bagnem !
  • ~ewa koby
    (2013-08-24 00:02)
    te gwizdki to zart dla kultury narodu to lobbystki allah ala papierz pomiedzy ,,,nogami ...cos dorwaly