Co wiesz o Edycie Górniak?

Królowa polskiego popu czy tylko uzdolniona skandalistka? Co wiesz o Edycie Górniak?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Newspix
  • ~Anonim
    (2011-09-28 12:03)
    Jeżeli tworzycie Quiz to moglibyście przynajmniej być 100% pewni pytań i odpowiedzi!! Allan pisze się przez 2* "ll" !!!
  • ~kisel
    (2011-10-05 21:38)
    Anonim wiesz znam jednego Alana i jego imię pisze się przez jedno ''l" !!!
  • ~Leon Jarzębowski
    (2011-11-17 09:53)
    Według mnie to ona próbuje zgrywać kogoś kim nie jest. Lepiej będzie jak już z nią skończą wszelkie programy bo to czysta żenada. Ona w tych programach nic nie robi tylko próbuje się sprzedawać - popatrzeć wystarczy na jej zachowanie - a te jej ubiory jak pokaz mody. Żeby to dziewczątko miało trochę obycia to powinno wziąć się za kursy elokwencji a w szczególności zakończyć jakąś szkołę gdyż na tym poziomie nic sobą nie prezentuje. wstyd dla tych co ją zatrudniają.
  • ~Franciszek Ceglewski
    (2011-11-17 10:07)
    Dalibyście spokój z tą nadętą dziewczyną. Przecież Ona już dawno się wypaliła. Teraz jedynie szuka naiwnych żeby od nich ściągnąć jakąś kasę. Tak naprawdę to nie ma podstaw żeby Ją ktoś chciał zatrudniać bo niby za co i na jakiej podstawie. To dziewczę musi zrozumieć , że Jej czas miną. A Jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia i to na wizji. Widać wyraźnie brak obycia i kultury, którego nie nabyła w szkole , gdyż należytego wykształcenia nie uzyskała. WSTYDU NIE MACIE.
  • ~guma
    (2011-12-07 05:11)
    co tu duzo mowic dobry krawiec tak kraje jak mu materialu staje ja juz z tego wyroslam i nie biore tego wogule pod uwage jej glupoty
  • ~( CYGANKA )
    (2012-03-08 23:00)
    EDYTKA TO GWIAZDA WIELKIEGO FORMATU PO CO SIĘ TU PLĄTACIE SKORO RZEKOMO JEJ NIE LUBICIE? ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI ŻONAMI CHOĆ WĄTPLIWE ŻE JAKAŚ NIEWIASTA NA TAKICH PÓŁGŁÓWKÓW SPOJRZY ZNAWCY SIĘ ZNALEŻLI ,ŚMIECHU WARTE,WSTYD MI ZA POLSKICH MĘŻCZYZN !!!
  • ~ANTKOL2256
    (2012-05-13 14:26)
    EDYTA to GENIUSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
  • ~ROZEK