Co wiesz o Jacku Rostowskim?

Jacek Rostowski, minister finansów, zasłynął wieloma znanymi powiedzonkami. Ale nie tylko. Sprawdź, co wiesz o Rostowskim.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Brak
  • ~paw
    (2011-09-29 19:45)
    Ham i Bufon
  • ~GMR
    (2011-12-17 17:47)
    To minister, który łata dziurę budżetową kosztem najbiedniejszych, doprowadził do zubożenia naród, nie potrafi stworzyć planu naprawczego tylko manipuluje przy podatkach, kłamał,że jesteśmy zieloną wyspą, bo już dawno nas UTOPIŁ W NĘDZY!
    Nie chcemy takiego ministra, chcemy uczciwego, mądrego i dbającego o godne życie narodu ! Ministrze, pożyj sobie za 1400 zł miesięcznie, życzymy Ci tego, a swoje stanowisko oddaj lepszemu !...
  • ~rostocze
    (2012-02-29 10:13)
    Nie ma pan zielonego pojęcia o zarządzaniu finansami.Lepiej ustąpić miejsca innemu Gdzie Pana honor
  • ~ekonomista
    (2012-02-29 09:53)
    Po wyglądzie widać, że jest pan złym człowiekiem.A od rencistów precz,po przepracowaniu 30 lat na stanowisku głównego księgowego mam 1145zł emerytury,bo kiedyś nie było takich kominów zarobkowych,a wyszłam ze wskaqżnikiem145% średniej krajowej.Jak słucham Pana wypowiedzi,to wstyd mi, że tacy ekonomiści rządzą Polską.Chyba czas iść na emeryturę i wstydu waść oszczędż
  • ~udo
    (2012-02-13 15:38)
    Kolejny hochsztapler ze stajni magika.
    Czlowiek z nikad.
    Ani chybi nowy Wasacz.
    Magister ktory buduje swoje CV jako minister w Kraju Ubu.
    Corunia ulokowana na synekurze u RadSika.
  • ~Mika
    (2012-02-12 17:48)
    Szanowna redakcjo.! Co w tej treści nie jest zgodne z regulaminem? Pozdrawiam
  • ~Iza
    (2012-02-12 17:09)
    Ten człowiek ,czyli Jan Antony Vicent przyssał się do Polski już w 1989r. Był wówczas doradcą ekonomisty znanego pod nazwiskiem Balcerowicz. Jest wnukiem Jakuba Rothelda. Uzyskał jedynie tytuł magistra na podrzędnym angielskim uniwersytecie w dziedzinie pośredniej między naukami politycznymi a ekonomią. Z Polską nie ma nic wspólnego .
  • ~Polka
    (2012-01-06 12:35)
    Zupełnie mnie ten człowiek nie interesuje, a szczególnie jako minister finansów.Wydaje mi się, że poza stanowiskiem nic więcej go z Polską nie łączy.Zatem nie mam pełnego zaufania.
  • ~wesii
    (2011-12-18 16:34)
    dla polaków nie wprowadził żadnego przepisu poprawiającego byt natomiast jest bardzo dobry dla finansjery ze stanów manipulując polską walutą obniżając i podwyższając walutę oni nie wychodząc z domu zarabiają ogromne miliony rostowski jest wsadzony przez nich dla ich celów biorąc u nich pożyczki daje im podwójnie zarobić jak mamy rezerwy to poco nam pożyczki w ekspoze nie wspomniał że zlikwiduje fundusz kościelny na dwóch przykładach widać czyj to minister jak myślicie państwo z Rostowskim wyjdziemy z kryzysu ? resztę dopiszcie sobie sami tematy; nie opodatkował lekarzy adwokatów firmy Caritas Polska ale odniósł sukces opodatkował Przedsiębiorców
  • ~emeryt