Co wiesz o Michale Wiśniewskim?

Od lat szokuje, powoduje zgorszenie i prowokuje setki plotek. A co ty wiesz o Michale Wiśniewskim?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Materiały prasowe MTVNP
  • ~borixon239@wp.pl
    (2012-03-20 08:31)
    uwielbiam go i życzę powodzenia żeby znów blyszczał jak kiedyś jakoś tym co go krytykują się to nie udało pozdrawiam michal
  • ~Basia
    (2011-10-06 13:38)
    Lubię Michała.
    Był wiele lat moim sąsiadem.
    Jak tylko był obecny w domu zawsze wychodził do swoich młodych fanów .Pogadał,dał autograf.NORMALNY
    Nie jak te gwiaizdeczki od niby śpiewania
  • ~danuta
    (2012-04-24 17:05)
    lubie go sluchac ,a nawet uwielbiam ,nie moge zrozumiec dlaczego tyle podlosci u innych ,mireszkam we wloszech tu go raczej nie znaja ,chetnie bym zorganizowala tu mu wystep -napewno by sie przyjal -ma to cos jak wlosi .tu wszyscy lubia sie bawic -to jest wazniejsze od kryzysu .zapytaj biednego wlocha -chome staj -BENE ,BENE ...,a bogaty polak zawsze nie zadowolony ...ciao ,arivederci .
  • ~BZ
    (2011-10-13 21:40)
    talencie czy tez nie...ale cos zrobil!!! A TY???
  • ~kaśka
    (2012-07-07 10:44)
    z polską
  • ~Krystyna
    (2011-10-06 15:27)
    Nie jest to takie "beztalencie" jak się udało niektórym wmówić. Nagrał wiele hitów, których z przyjemnością słucham (lub do nich tańczę) do teraz. Uważam że odniósł sukces i szkoda, że tak się niespecjalnie odnajduje w chwili obecnej. Powinien zacząć od przefarbowania włosów na normalny kolor, opanowania nerwów i skupieniu się na pracy, jaka by ona nie była. Życzę powodzenia!!!
  • ~Jan Stańczyk
    (2011-10-05 09:31)
    A kogo obchodzi to beztalencie wylansowane przez niektóre beznadziejne media?
  • ~emeryt
    (2011-10-05 14:27)
    pół głuwek 21-wieku
  • ~Krytyk
    (2011-10-06 12:21)
    Cyrkowy pajac.Szkoda czasu na zajmowanie się jego działalnością.Powinien jeszcze pół głowy pomalować na zielono.To mu najlepiej wychodzi.
  • ~Robert
    (2012-03-16 19:47)
    Gdy opuścił dom dziecka to opowiadał jaki to będzie skromny będzie w domu przykładnym ojcem apózniej rozwody i śluby z wielką oprawą wiglo gdzie ta jego zapowiadana skromność.Uderzył mu syfon do głowy.