Co wiesz o Zbigniewie Ziobrze?

Zbigniew Ziobro to jeden z najbardziej rozpoznawalnych postaci Prawa i Sprawiedliwości. Wielu widzi w nim zagrożenie dla samego prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Sprawdź, co wiesz o tym polityku.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Newspix
 • ~ceno
  (2011-10-27 21:18)
  nie kradnie jak inni politycy
 • ~Wyjadzie na tym jak PJN
  (2011-11-06 21:44)
  Ziobro wykarmiony przez Kaczynskich - stanowiska.slawa , ito byl powod do rozwalki rozumu.
 • ~irys.p
  (2011-11-04 11:39)
  Wielki błąd Ziobry, był zabojczy dla dr. Mirosława Garlickiego . Wraz z wydaniem na żer tego wysokiej klasy fachowca , utraciło życie wielu chorych, i to bardzo chorych ! Panie Ziobro , - trzeba było nie iść za podszeptem prof. Religi. Nawet śmierć nie zamaże brudu , ktory tenże zostawił. Obecnie będzie Pan swoj ciężar niosł. Politycznie i moralnie !!
 • ~Boguś
  (2011-11-04 12:01)
  Ziobro to jest pajac bez godności wyrzucajom go drzwiami a on oknem wchodzi po za tym jest chory na władze
 • ~gorol
  (2011-11-04 17:36)
  Jak mogli tacy ludzie rzadzic krajem zaden z tych ludzi nie ma politycznej przszlosci
  oni nie maja pojecia o swiatowej polityce dlatego sa w europie tak okewani a w swiecie ich zaden nie zna
 • ~trzcina myśląca
  (2011-11-04 19:34)
  Zdumiewające, że tacy ludzie jak Kaczyński, Ziobro i inni im podobni w ogóle coś w tym kraju mają do gadania. Polsce nie trzeba watażków, tylko fachowców. Ci, którzy popierają oszołomów z PIS-u najwyraźniej nie rozumieją, jaka to szkodę wyrządza krajowi, im samym i nam wszystkim.
 • ~ZIOBRO
  (2011-11-12 14:48)
  JAK ZORRO!!! WRACAJ DO WLADZY I TO JAK JASZYBCIEJ.
 • ~Marian z Gdyni
  (2011-11-05 18:56)
  W pełni podzielam stanowisko internautów którzy stwierdzają że Jarosław Kaczyński powinien zrezygnować z prezesowania PiS -em na rzecz młodego członka PiS oraz rzutkiego polityka na scenie politycznej nie tylko Polski ale i Europy Zbigniewa Ziobro..Mam tylko nadzieje że Zbigniew Ziobro jako Prezes PiS realizując program swojej partii nie będzie mamił polaków zagrożeniami zarówno ze wschodu jak i z zachodu. Dlatego Polacy kosztem wielu wyrzeczeń muszą posiadać Tarcze i "Patrioty"..
 • ~IKS
  (2011-11-05 19:45)
  PANIE ZIOBRO LEPIEJ BYC CZLONKIEM PARTI I SLUZYC DOBRU POLSKI NIZ ROZRABIAC DLA STANOWISKA DZIELAC PRAWICE I POLSKE. NIKT NPANU JAKO WICE NIE PRZESZKADZAL ROZMAWIAC Z P. JURKIEM. KORWINEM MIKKE I INNYMI PRAWICOWCAMIM BY ZJEDNOCZYC PRAWICE, DLACZEGO TERAZ GDY NIE MA RZADU . DAJE PAN PRETEKST DO MOWIENIA O SPRAWACH DRUGORZEDNYCH. NALEZY SIE ZAETANOWIC.
 • ~patriotka
  (2011-11-06 04:06)
  DO =trzcinka myslaca= wpis z godz.19;34 - CHYBA TRZCINKA SLABO MYSLI I SLABO PAMIETA RZADY PIS-U,KIEDY MINISTREM SPRAWIEDLIWOSCI BYL PAN ZIOBRO.KTO WYRZADZA SZKODE NARODOWI,TO WIE 50% POLAKOW,RESZTA W OGOLE NIE MYSLI I NIE MARTWI SIE CO BEDZIE Z NASZA OJCZYZNA. ZA RZADOW PIS-U NIE BYLO TYLE BEZROBOCIA I TAKICH BYLEJAKICH MINISTROW,KRORZY KAZDA DZIEDZINE ZYCIA ROZKLADAJA NA LOPATKI. ZOBACZYMY TRZCINKO JAK TWOI FACHOWCY PRZYGOTUJA EURO 2012?
  JESLI CHODZI O PANA ZIOBRO,TO JEST TO CZLOWIEK WYKSZTALCONY I INTELIGENTNY,NO I UCZCIWY POLITYK,BYL DOBRYM MINISTREM SPRAWIEDLIWOSCI,CHCIAL ZAPROWADZIC PORZADEK W KRAJU,ZEBY NIE BYLO KORUPCJI,ZEBY NIE BYLO LAPOWNICTWA I PIJANYCH KIEROWCOW. BARDZO SIE TO PODOBALO KUDZIOM UCZCIWIE ZYJACYM W POLSCE,NATOMIAST KRYTYKOWALI GO CI,KTORZY CHCIELI KRASC I ROBIC ROZNE PRZEKRETY I NAWET JESZCZE TERAZ GO KRYTYKUJA, A JA WIERZE W NIEGO I W TO,ZE W POLITYCE ZAJDZIE BARDZO WYSOKO,CZEGO MU SZCZERZE ZYCZE
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.