Co wiesz o TVN?

Głośne nazwiska, kontrowersyjne tematy, spektakularne show i popularne seriale. To wizytówki tej stacji telewizyjnej. Co tak naprawdę wiesz o TVN?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: TVN
  • ~ityle
    (2011-11-24 14:15)
    Tusk Vision Network
  • ~panamczyk
    (2013-03-05 19:52)
    TVN działa w Panamie od wielu lat. Tu są jej korzenie, powstała z zarobionych pieniędzy Ortegi za handel prochami. Z rozmów z miejscowymi dowiedziałem się, że tutejsze TVN utworzyło swoją oddziały w Europie Środkowej. Gratulować, czy się smucić, ale fakt pozostaje faktem.
  • ~tomek
    (2013-03-11 18:05)
    to jest wspaniała telewizja ,wystepuja tam otwarte umysły nowoczesni europejczycy wiekszosc jest zaprzyjazniona ze znanymi autorytetami jak prof? Bartoszewski prof Kutz/ Kuc nie znam aktualnie uzywanej wersji nazwiska profesora rezysera/ oczywiscie nasz zdobywca oscara prof Fajda etc etc. stacja ta rozciaga do granic mozliwosci poglady jest wyrocznia, iwiodacym kagancem oswiaty, jedno co trzeba poprawic to wyczyscic ten upier...ny syoł ku,,a
  • ~Rewolucjonista
    (2013-03-05 11:01)
    Zaraz po Rewolucji odbierzemy im koncesje.
  • ~tutejszy
    (2013-03-15 12:00)
    To Kaganiec oświaty dla tubylców !
  • ~bolka trampki
    (2013-03-05 22:36)
    a czy za grupą ITI nie stoi TIME warner I.N.C. czyli medium wszechpolityczne?
  • ~pawel
    (2013-03-16 14:12)
    Dwa lata temu pozbylem sie telewizora, bo programy dla tubylcow wyjatkowo szkodzily mojemu systemowi nerwowemu .
  • ~ajax
    (2013-03-15 00:07)
    Wyłącz TVN!!!Włącz myślenie!!!
  • ~obserwator
    (2013-03-05 20:16)
    Czytam z ubawem komentarze internautów i myślę, że sie nie mylą. Żadna telewizja na mnie nie działa, wogóle nie oglądam a moja druga połowa ogląda głupie bzdetne seriale. Najbardziej realny to jest Ferdek Kiepski. Pozdrawiam wszystkich,którzy są za i przeciw.
  • ~lis
    (2013-03-12 00:40)
    szmatławcy, jakich mało. pokazują jak łatwo można się ześwinić dla kasy