Co wiesz o ADHD?

wróć do quizu
  • ~r.maszkowski
    (2011-12-15 00:00)
    .To widać od DAWNA - WŁASNY INTERES PRZESŁANIA IM INTERES POLSKI JAKO CAŁOŚCI. PODOBNIE JEST Z BRUKOWYMI MEDIAMI W RODZAJU RADIA MARYJA CZY "GAZETY POLSKIEJ". STARAM SIĘ NIE DOPATRYWAĆ W TYM SPISKU,
    INTERPRETUJĄ TO JAKO GŁUPOTĘ ZRODZONĄ PRZEZ ZAPIEKŁĄ NIENAWIŚĆ, ale niewątpliwie, jeżeli jakieś ugrupowania i media można wykorzystać do antypolskiej propagandy, to takie szerzą ją w wielką ochotą.
  • ~electroivory
    (2011-12-15 00:02)
    .Działania PiS są jak po proszkach i pigułach. Czyżby Kaczyński dążył do państwa suwerennego, samowystarczalnego jednym słowem chce państwa na wzór imperialistycznego ZSRR tylko o innym typie ideowym.

    Jak to prezes ma w ZWYCZAJU W WIECZÓR POWYBORCZY UJAWNIA SWOJE PRAWDZIWE INTENCJE. WYJAWIŁ - BUDAPESZT.

    O co chodzi?

    Mianowicie CHODZI O SCENARIUSZ BLISKI ROZPADOWI WSPÓLNOT EUROPEJSKICH W WYNIKU KTÓREGO POLAKÓW DOTKNĄ REPERKUSJE O CHARAKTERZE EKONOMICZNO-GOSPODARCZYM.
    DOPIERO WTEDY PIS MOŻE WRÓCIĆ DO SWOJEJ WĄTPLIWEJ ŚWIETNOŚCI.

    Natomiast w wariancie pozytywnym dla Unii i Polski, schedę po PO może przejąć lewica z Palikotem. Co jest znacznie lepszym scenariuszem niż powrót PiSu do władzy.
  • ~EWA
    (2011-12-15 00:03)
    A MOZE W WIECZOR WYBORCZY WYLAZI KRET ?
  • ~villk
    (2011-12-15 00:04)
    .Działania PiS są jak po proszkach i pigułach. Czyżby Kaczyński dążył do państwa suwerennego, samowystarczalnego jednym słowem chce państwa na wzór imperialistycznego ZSRR tylko o innym typie ideowym.
    Jak to prezes ma w ZWYCZAJU W WIECZÓR POWYBORCZY UJAWNIA SWOJE PRAWDZIWE INTENCJE. WYJAWIŁ - BUDAPESZT.
    O co chodzi?
    Mianowicie CHODZI O SCENARIUSZ BLISKI ROZPADOWI WSPÓLNOT EUROPEJSKICH W WYNIKU KTÓREGO POLAKÓW DOTKNĄ REPERKUSJE O CHARAKTERZE EKONOMICZNO-GOSPODARCZYM.
    DOPIERO WTEDY PIS MOŻE WRÓCIĆ DO SWOJEJ WĄTPLIWEJ ŚWIETNOŚCI.

    Natomiast w wariancie pozytywnym dla Unii i Polski, schedę po PO może przejąć lewica z Palikotem. Co jest znacznie lepszym scenariuszem niż powrót PiSu do władzy.
  • ~way270
    (2011-12-15 00:04)
    ."rozwazamy pozew" - hehehehe , ile pozow pis juz przegral ? prawie wszystkie, poniewaz jest to partia oszustow
  • ~.kosinusik
    (2011-12-15 00:05)
    KTO SIE BOI UE I NADZORU NAD BUDZETEM? TAK TRUDNO ODPOWIEDZIEC KTO?
  • ~anakonda22
    (2011-12-15 00:05)
    ...marsz inspirowany przez agenturę chińsko-egipsko-węgiersko-gruzińsko-gabońską...
  • ~antypis
    (2011-12-15 00:08)
    .Obchodzono uroczyscie 30 rocznice podpisania przez jarka lojalki !
  • ~elucidator
    (2011-12-15 00:09)
    .Nie ulega zadnej watpliwosci ze dzialania PiS-u i Kaczynskiego powaznie szkodza Polsce i polskiej racji stanu. Nie mozna jednak z tego powodu odrazu wyciagac wnioskow o charakterze teorii spiskowych. Zeby takie oskarzenia stawiac potrzebne sa dowody, a przynajmniej poszlaki. Teorie spiskowe to domena PiS-u, i zadna inna partia majaca ambicje byc traktowana na powaznie nie powinna upadac do poziomu PiS-u.
  • ~pan_abrahadabra
    (2011-12-15 00:10)
    .Taka HIPOTEZA:
    Rosjanie mają nagrania ostatniej rozmowy, via satelita) Jarka z Lechem.
    Rozmowa jest kompromitująca dla Jarka i dla Lecha.
    Tak kompromitująca, że zmiotłaby Jarka i PiS, a także wymiotła sarkofag z Wawelu.

    Czy byłby to na tyle silny materiał aby szantażować Jarka?

    Moim zdaniem tak.
  • ~majajekukubzdziongvamajaje
    (2011-12-15 00:14)
    PiS ze swoim patriotyzmem jest w prostej linii potomkiem:
    - Związku Patriotów Polskich Wandy Wasilewskiej,
    - Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald PZPR-owskiego betonu,
    - Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego w stanie wojennym i tużpowojennym.

    WSZYSTKIE DZIALAJACE Z INSPIRACJI ZSRR

    Jakoś nikt nie widzi, że największym patriotą jest niekoniecznie ten, kto najgłośniej gardłuje o ojczyźnie.
  • ~ALI
    (2011-12-15 00:15)
    J

    JA DALEJ UWAŻAM, ŻE MAŁY KURDUPEL JEST AGENTEM RUSKICH! ONI ZAWSZE MIELI TEMPYCH (PO WOLSKU) AGENTÓW W POLSCE :)
  • ~pkp
    (2012-01-26 19:13)
    to wymyslonaprzez amarykanskich cwaniakow choroba dla zbijania kasy
  • ~antypo
    (2012-01-26 21:56)
    Zostawcie już ten PIS w spokoju.To jest naprawdę chore. Akurat jest tak,że już 5 rok rządzi wspaniała PO i jest świetnie, więc o co chodzi? Skupcie się na pochwałach obecnego rządu i odczepcie się wreszcie od tego człowieka(Jarosława Kaczyńskiego).Niedobrze się robi, jak się czyta te wpisy.Macie swojego Prezydenta,swojego Premiera swój Sejm i Senat.Jeszcze mało? Są same sukcesy, Polakom żyje się lepiej.Służba Zdrowia,że daj Boże zdrowie i.t.d. i.t.p.Powodzenia.
  • ~PiS be with you
    (2012-01-29 00:14)
    Co wiesz o ADHD?

    POdly Tusk jest chory na ta chorobe i nie tylko...
  • ~Prof. Kleks
    (2012-01-30 20:20)
    A przylać pasem wałkoniowi i niech siedzi na dupie!
  • ~czytając wpisy...
    (2012-01-31 13:26)
    widzę ilu idiotów żyje na świecie. Niestety są w przewadze :(
  • ~ROBOTNICY I PRACOWNICY
    (2012-05-14 16:27)
    MOZNA PO TUSKA I BUZKA- ZAPRZASC DO- PUSTEGO WOZKA;/ Juz nie manc-- nawet SMIETNIKI PUSTE;; ZOSTAL I NO SZNUR-- udostepnimy im w pierwszej kolejnosci PO - PAMIETAJCIE-- SZNUR I SZAFOT ?
  • ~radca
    (2012-05-14 23:05)
    Co wiem p ADHD? Wiem, że pas i rózga to panaceum na tę przypadłość.
  • ~pajew
    (2012-05-15 13:06)
    Kiedy chodziłem do szkoły (lata 80-te) nie było ADHD. Za to uczniowie szanowali nauczycieli i czuli przed nimi respekt. ADHD to totalna ściema. Jasne jest, że są dzieci bardziej i mniej pobudliwe, tak samo jak dorośli. Jednak dzisiaj tłumaczy sie tym chamstwo, agresję wobec innych i inne nieodpowiednie zachowania. Wymyślenie tej "choroby" spowodowało więcej szkody niż pożytku.