Co wiesz o Madonnie?

wróć do quizu
  • ~stary
    (2012-07-26 23:58)
    Fantastyczna profesjonalistka, nie obdarzona wielkim talentem piosenkarskim, ale pracowitością i innowacyjnością osiągnęła szczyty nie osiągalne dla bardziej utalentowanych.
  • ~asik
    (2012-01-19 03:13)
    super kobitka
  • ~sebeks
    (2012-07-26 08:30)
    jakie żałosne komentarze :( muzyka ma łączyć...
  • ~sw
    (2012-07-31 23:15)
    W Olimpii widzowie krzyczeli do niej Ty zdziro ! Toto cos bezmozgie pasuje do Koziej Wolki z. tym szmirowtym bezgusciem
  • ~belladonna
    (2012-08-01 12:14)
    Zarobiła i zarabia na glupocie młodych ludzi , sztucznie kreowana przez media oraz skandale, Bez glosu, bez talentu, posiada armie pracowników którzy pracują na jej karierę i troche im przy tym tez skapnie. Wiadomo nawiększe pieniądze zarabia sie na głupocie i niewiedzy.
  • ~dedal
    (2012-07-31 10:36)
    Więcej talentu w kroczu, niż w gardle! A jej "kreatywność" to wielkie pieniądze, które za nią stoją.
  • ~fgh
    (2012-07-31 15:16)
    wiedza o madonnie? zbędne, nie trza sobie tym głowy zaprzątać
  • ~roberto
    (2012-07-31 17:01)
    dup cie sie wara od królowej pop
  • ~janusz
    (2012-08-01 03:31)
    Osoba -wiadomo kim byla ale nie wyciagajmy brudow oceniajmy wykonanie jej pisenki wpadaja w ucho i sa nawet dobre-pozdrawiam
  • ~janusz
    (2012-08-01 03:31)
    Osoba -wiadomo kim byla ale nie wyciagajmy brudow oceniajmy wykonanie jej pisenki wpadaja w ucho i sa nawet dobre-pozdrawiam
  • ~WIOLA
    (2012-08-02 11:20)
    dedal a Twoje krocze jak???, tez przekłada się na takie show??
  • ~Matylda i inni
    (2012-08-01 12:17)
    Skandalistka i do tego stara .Nazwała siebie Madonną uważa ,że poprzez skandale i demoralizację przyciągnie do siebie młodzież ,ale kto głupi to kupi. Nie powinna wystąpić w rocznicę Powstania Warszawskiego hańbi powstańców,którzy walczyli o wolną Polskę.!!!
  • ~niszsza
    (2012-08-01 21:58)
    to satanistka opentana , lubi spiewac do satana publicznie , nosi od lat znaki illuminatow na kurtce w filmach z roku 1980 , luze inne kobiety , rozbiera sie publicznie i sie cieszy ...innymi slowami to trzeba zamknac !
  • ~ja98r
    (2013-07-28 21:06)
    apeluje. jesli nie znacie historii jej życia, to poczytajcie!!
    naprawde warto. polecam "moje życie z madonną". A tak ogólnie, Madonna, to Jej prawdziwe imię, a nie pseudonim. To samo imię nosiła jej matka. Dlaczego my, polacy oceniam innych swoją miarą i jesteśmy zazdrośni o sukces innych? naprawdę jest mi przykro, jako młodej polce, że moi rodacy nie potrafią wspiąć się na wyżyny kultury..
  • ~ewa koby
    (2014-01-07 19:02)
    madona sprzedawala czewone obroze diabla kabalistka czarownica swojemu synowi wstawila w reke alkohol i swojej corce papierosa zeby manipulowac innymi
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-27 20:06)
    TO ANI WOKALISTA ANI PIOSENKARKA TO PWIAZANIA KABALISTYSZNE TO SZTUCZNY PRODUKT ALE SPRZEDAJE DUSZE ZA CZERWONA ZYLKE JAK KOSCIOL SPRZEDAJE DIABBLA BO ZAWSZE SIE SWIECI CZERWONE SWIATELKO ZWLOKI CHUDEGO FACETA NA KRZYZU Z KTOREGO MASZ BAKTERIE OD INNYCH CALUJACYCH STULE ONAZITRA TEZ MUSISZ POCALOWAC PO ROZGRZEZENIU I ZEGNAC SIE NAJBRUDNIEJSZA BAKTORIOLOGICZNIE WODA SWIECONA MANIPULANCI BAKTERIOLOGICZNI ZADAM ZAKAZOW BADANIA PRZEPROWADZILI JUZ ZWYCIESKIE FARMY AMBA CICHOCKA DLA KOGO TA PANI PRACUJE NIKT NIE ROZLICZYL A SKASOWALA POLITYKE APTEKARSKA W POLSCE JAK GRONIEC WALTZ 10 0000 MI WYZEROWAL KONTO I TERAZ UPRAWIA W WARSZAWCE
  • ~xcgdfgh
    (2012-07-26 08:07)
    taka sama królowa, jak doda albo rodowicz
  • ~Sąsiadka socjopaty wiesia-13
    (2012-07-26 12:27)
    STARA PUDERNICA Z HEBRONU.
    BRAK TALENTU UPS SORRY DUŻY TALENT W PROWOKACJI. DLASAMEJ PROWOKACJI
    ALE NIC PONADTO
  • ~Antoni
    (2012-07-26 12:29)
    re-sebeks
    Piszesz muzyka bracie , a jak jej kwiczenie i ujadanie można powiązać z muzyką.
    Niewykonalne.
  • ~be
    (2012-07-26 08:06)
    DEBILE!!! to jest Madona, Modonna to na obrazach!

Może zainteresować Cię też: