Co wiesz o Jerzym Owsiaku?

Twórca Wielkiej Orkiestry Światowej króluje w rankingach osobistości, którym Polacy najbardziej ufają. Sprawdź, co wiesz o Jurku Owsiaku.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Wikimedia Commons
  • ~jawerpoint
    (2012-01-14 06:31)
    Jest bogaty, i lubi patrzeć jak bydło się w błocie rżnie.
  • ~fun
    (2012-01-19 21:17)
    .

    ...ZŁOTY MELON ;)
  • ~gerry5
    (2012-01-15 21:19)
    WOŚp Złodziej oszuści i malwersanci
    Spółki Złoty Melon i Mrówka cała
    wszystko wlywa na bogatą żonkę Owsiaka
  • ~Kaszub
    (2012-01-21 20:47)
    Dziecię pułkownika SB - stad poparcie układu, podobnie jak dla "Stokrotki", czyli Olejnik
  • ~gerry5
    (2012-01-15 21:30)
    Miś: Powiedz mi po co jest ten miś?
    Hochwander: Właśnie, po co?
    Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
    Hochwander: Protokół zniszczenia...
    Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
  • ~jas
    (2012-01-16 00:57)
    Nie zucicie zlotowki a macie najwiecej do powiedzenia barany.
  • ~Janusz
    (2012-01-16 01:02)
    Na calym swiecie sa takie zbiurki i nikt nie narzeka jak Wy zawsze Wam zle i wszystko Wam sie nalezy gnojarze z duza geba wstyd.
  • ~Można się nachapać na wszystkim
    (2012-01-16 16:39)
    Co wiesz o Jerzym Owsiaku?

    W przypadku Osiaka spełniło się powiedzenie,iż nic tak człowieka nie wzbogaca jak dobroczynność.
  • ~Na calym świecie są takie zbiórki?
    (2012-01-16 16:47)
    ~Janusz2012-01-16 01:02
    Na calym swiecie sa takie zbiurki i nikt nie narzeka jak Wy zawsze Wam zle i wszystko Wam sie nalezy gnojarze z duza geba wstyd.

    Wzbogaca się majątek szpitala ze składek społecznych i darów , a potem się prywatyzuje za złotówkę i oczywiście łapówki i się jest urządzonym do śmierci. Złodziejska prywatyzacja, to specjalność specjalistów we wschodniej europie, a tak nie ma na świecie tylko tutaj.
  • ~kipa
    (2012-01-16 17:22)
    Owsiak to nierób cwaniak ,20 lat żyje z ludzki krzywdy .