Co wiesz o rozbiorach Polski?

Jeden z najistotniejszych momentów w historii Polski, który zaważył na jej losach na wieki. Co wiesz o czasach rozbiorów - ich powodach, przebiegu i skutkach? Sprawdź się!
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~grew
    (2013-05-10 11:46)
    Kiedyś dokonywano ich przy użyciu siły dziś dokonuję sie ich w inteligetniejszy sposób .
  • ~jeszcze Polska nie zginęła........
    (2012-05-03 17:13)
    Historia POkazuje ,że POLSKA była zdradzana przez ostatnie wieki i tak jest do dziś.Zawsze znajdą się sprzedawczyki,którzy zdradzą ojca i matkę dla własnych korzyści.
    Polska to nasz matka,ojczyzna,sPOniewierana dziś,nie dopuścimy,aby szakale rozmienili Ją na drobne.
  • ~q
    (2012-05-03 18:42)
    NIE ZNAM KRAJU KTORY BY MAIAL TAKA DUZA ILOSC LUDZ DLA KTORYCH WOLNOSC NIC NIE ZNACZY ? TO ZNACZY ZE WIEKSZOSC POLAKOW UWAZA SIE ZA GLUPSZYCH OD INNYCH NARODOW I ZUPZLNIE SWIADOMIE CHCE ROZBIOROW - czyli ci co glosuja na Palikota Komorowskiego PO po prostu uwazaja sie za glupszych od innych narodow
  • ~Alizar
    (2012-05-08 13:02)
    Wiem,że trwa V rozbiór,co dla wielu jest do tej pory niewiedzą z powodu ich gnuśności umysłowej.
  • ~historyk
    (2015-04-09 10:50)
    Rozbiory Polski były przyczyną takiej samej głupoty szlachty jaką ma dziś partia PIS.
  • ~bronek Borat
    (2013-05-09 11:31)
    ~pol anka2013-05-08 22:21 towarzyszu,ale ci czerwoni łajdacy w tym pustym łbie namieszali,człowiek radziecki
  • ~historyk
    (2012-04-22 05:36)
    Historia lubi się powtarzać, nasi rządzący i pseudo niby politycy jeżeli są patriotami nie zdrajcami niech o tym pamiętają. Z tego co obecnie kreują widać,że niedługo będziemy śpiewać pieśni powstańcze i wzywać do zrywów narodowych.
  • ~Jeszcze Polska nie zginęła !
    (2012-05-01 12:13)
    jakie tam rozbiory raczej podziały
  • ~debesciak
    (2015-04-08 15:10)
    21/20 kto da więcej?
  • ~kiki
    (2015-04-07 12:16)
    Fajny test :d