Co wiesz o Antonim Macierewiczu?

wróć do quizu
  • ~===
    (2018-12-28 21:07)
    Duzo!!! Ale na poczatku kwietnia dostalem PRACE w TWORKACH i nie moge nic komentowac.
  • ~IGO
    (2018-01-23 16:28)
    To człowiek chory i trzeba go leczyć,Potępiam którzy wykorzystują jego głupotę dla własnych podłych postępowań/Kaczyński i spółka warchołów/
  • ~dziadek Jacek
    (2013-08-26 09:56)
    ~pol2013-08-26 09:04 poczekaj matole jak cie od nowego roku rudy Pinokio i jego koszerny vincent magic przywalą ci cenami. A Antoni był jedynym odważnym facetem ,który zlikwidowal sowiecką agenturę w postaci WSI.Dlatego Gwarta i WSI24 tak go opluwają,co jest hasłem dla bezmózgich słoików do POwielania.Tacy nędzarze po rozumie
  • ~pol
    (2013-08-26 09:04)
    Już sie moge sie doczekac czym znow zaskoczy w sprawie Smolenska
  • ~BOLSZEWICKI klub gazetyANTYpolskiej z kibolami
    (2013-08-25 22:49)
    ~klub slugusow ruskich z gazetyANTYpolskiej2013-04-22 18:40

    10 każdego miesiąca --- ZAPRASZAMY NA IMPREZĘ ROZRYWKOWĄ
    przy pałacu namiestnikowskim

    sztuka BALWOCHWALSTWA - instruktor - Kaczyński ,
    pokazy ucieczek w sztucznej mgle-instruktor Macierewicz ,
    jak zostac ruskim slugusem – instructor Macierewicz
    mówienie głupot na rozkaz szefa –instruktor- Hofmann
    uczenie KLAMSTW I OSZUSTW instruktor -- Kaczyński ,
    odwracanie kota ogonem – Kaczynski
    pokazy bicia przechodniow - kibole
    darmowe piwo Zimny Lech ,
    karuzela z samolocikami
    damski boks z KIBOLAMI
    spiewy godzinkowe dewotek
    tance oblakanych meneli z pochodniami

    na koniec całowanie prezesa po rękach i ucałowanie dupe---ń-ki Rydzyka

    I ZBIERANIE NA TACE MINimum STOWA dla rydza - NEDZARZA!!!
  • ~historyk
    (2013-08-25 22:48)

    • Ten szaleniec (maciarewicz) już dawno powinien by zamknięty w Tworkach albo inszym Kocborowie...a "Gazeta" codziennie "faszeruje" nas coraz to nowymi "rewelacjami" tego typa.Nasuwa się pytanie:czy taka codzienna reklama tego oszołoma wynika z faktu ,że redaktorzy tak bardzo chcą się przypodoba PiS dzielcom??
    • maciorowicza, ciepłego jarusia, kempe, kurskiego i resztę trzeba by wysłać drugim Tupolevem gdzieś w delegację. Do Mongolii. Od tego jest Tupolev TU 154M
    • klich jest "winny" !!! :-)

    Jego "wina" polega na tym, ze osobiscie nie dopilnował tego, żeby lechu leciał w kaftanie bezpieczenstwa z zakneblowanymi ustami !!!
    • jest tragiczne, ale prawdizwe - co prawda może nie dosłownie ale Błasiak po coś tam przecież siedział w kabiinie pilotów
    • Może cofniemy się dalej, do samych źródeł katastrofy. Katastrofa zaczęła się 18 czerwca 1949 roku, a najbardziej winna jest matka Kaczyńskich.
    • cały czas podważane są obowiązujące przepisy. a te mowią że organizatorem lotu jest rząd. kancelaria prezydenta jest tylko klientem. ludzie, przestańcie mysleć partyjnie, zacznijcie normalnie.
  • ~rafal
    (2013-08-25 22:47)
    Kolejny przykład niesłychanej i porażającej nieudolności polskiej służby zdrowia. Osobnik niezrównoważony psychicznie, podobny do bin Ladena, udający polityka, cierpiący na psychozę maniakalną, któremu wydaje się, że ma do spełnienia ważną misję, stwarzający realne zagrożenie dla siebie i innych, pojawia się publicznie, bez opieki sanitariuszy, bez kaftana bezpieczeństwa i nikt na to nie reaguje. Oczywistą oczywistością jest to, że minister Kopacz powinna podać się natychmiast do dymisji!
    Rżnie głupa piękny Antonio. Czy można sobie wyobrazić, że Klich lub nawet Tusk mogli zabronić lecieć prezydentowi, bo niebezpiecznie? Chcieli samolot, to go dostali. Skład delegacji i godzinę odlotu ustalali sami.

    Przyczyna prawdopodobnie tkwi, w decyzji, jaka podjęto w trakcie lotu. Ktoś uznał, że samolot, w którym leci polski prezydent nie podlega prawom fizyki, że wolno mu wbrew zasadom lądować na lotnisku-kartoflisku w gęstej mgle. Co tam, to ruska mgła!
    Szkoda niepotrzebnie sobie wargi obijać
    Macierewicz (Izaak Singer), ten oszołom wie lepiej, kto robił listy na przelot TU154M.
    To kancelaria Premiera wyznaczyła miejsca dla generalicji w tym samolocie.
    To Tusk polecił Prezydentowi i pozostałym pasażerom lot 10-go.
    WSZYSTKO JASNE - WINNY TUSK !!!
    Macierewicz wynajęty przez Kaczyńskiego do oczyszczenia śladów jego SBeckiej działalności
    PIS będzie robić wszystko aby odwrócić uwagę od faktu, że to Zimny Lech przyczynił się do tej katastrofy od chwili organizacji poprzez naciski na pilotów poprzez odpowiedniego Gen. Pani Premierze,Nie komentować wymiocin tego


    \sfrustrowanego sługusa pisiorów.
    • Macierewicz jest wszystkiemu winien, zabił swojego prezydencika
    • Tworki już nie przyjmują? To może Rybnik?
  • ~antymatoł
    (2012-10-23 10:03)
    re~vp2012-10-23 08:27 lubie jak ludzie:. szczerzy w stosunku do siebie i samokrytyczni.
  • ~vp
    (2012-10-23 08:27)
    Pierwszy idiota IV RP. Po co więcej ?
  • ~Serpico
    (2012-10-22 11:40)
    Głupków i idiotów u nas jest dostatek, a Antek jest w tym gronie błyszczącym okazem !
  • ~byly posel pisu
    (2012-10-22 10:26)
    to najglupszy posel w polsce
  • ~Sybirak
    (2012-09-24 16:44)
    Macierewicz to świr jakich mało i wróg Polski.
  • ~as
    (2012-09-24 13:32)
    Nie wiem wiele, ale to co wiem, to prawda na 100%.
    WARIAT!!!
  • ~wigraszek
    (2012-09-24 09:06)
    Bo się rozpłaczę.
  • ~Naczelny LEMING IV RP
    (2012-09-23 20:17)
    Kocham Antka !
  • ~toja
    (2012-09-23 19:35)
    długo nie przebije go nikt-czubas.
  • ~patriota
    (2012-09-22 22:15)
    tylko sabaki bolszewickie nienawidza prawdziwego patriote polskiego i dlatego szczekaja i pluja jadem
  • ~jkgk
    (2012-08-08 17:42)
    RE : ~Mądry2012-08-08 10:43
    "Jedyny prawdziwy Polak, a nie jak pozostali zdrajcy Narodu Polskiego, oby takich więcej, to Polska była Polską"


    Czyli kaczyński to zdrajca ? Nareszcie pisiory to przyznają :) !
    Ty też zdrajca ? Tak czułem że pisiory czują się nimi .
  • ~jkgk
    (2012-08-08 17:36)
    zdrajca który przejdzie do historii
  • ~s