Co wiesz o Antonim Macierewiczu?

wróć do quizu
  • ~Sybirak
    (2012-09-24 16:44)
    Macierewicz to świr jakich mało i wróg Polski.
  • ~Serpico
    (2012-10-22 11:40)
    Głupków i idiotów u nas jest dostatek, a Antek jest w tym gronie błyszczącym okazem !
  • ~Wszyscy Polacy
    (2012-06-08 09:19)
    Wszytko mozna podsumowc jednym słowem...IDIOTA !!!
  • ~frank
    (2012-06-12 10:01)
    szkoda słów na tego pieniacza.
  • ~Big Ben
    (2012-06-11 08:30)
    Najwiekszy "glup " , sciemiacz ,kretacz i znany badacz helu w powojennej Polsce .
  • ~beri
    (2012-06-11 08:31)
    Wystarczy spojzec na zdjecie wyzej ha ha ha
  • ~POLAK
    (2012-06-12 06:56)
    Tchorz -wyjasnial katastrofe -ale sam pociagiem nie dojechal do Smolenska tylko spier...lil do Polski . Zalosny pajac. Powinien byc postawiony przed sad wojskowy
    za podanie danych o agentach i ich rodzinach swinia sra we wlasne gniazdo-a moze to agent obcego kraju usadowiony u boku sekciarza
  • ~mgła smolenska
    (2012-06-08 09:21)
    Największy ekspert od mgły, helu itp...
  • ~sb
    (2012-06-11 11:44)
    Wielki Polak i Patriota.A co najwazniejsze,mądry człowiek
  • ~bonzo
    (2012-06-07 16:31)
    Wiem o panu Antonim tyle że na pewno nie zwraca uwagi na ujadanie pełowsko-ubeckiego skundlonego ścierwa .
  • ~kriu
    (2012-08-08 09:29)
    Twarz (a w zasadzie gemga) bazyliszka. Wredny typ.
  • ~jkgk
    (2012-08-08 17:42)
    RE : ~Mądry2012-08-08 10:43
    "Jedyny prawdziwy Polak, a nie jak pozostali zdrajcy Narodu Polskiego, oby takich więcej, to Polska była Polską"


    Czyli kaczyński to zdrajca ? Nareszcie pisiory to przyznają :) !
    Ty też zdrajca ? Tak czułem że pisiory czują się nimi .
  • ~vp
    (2012-10-23 08:27)
    Pierwszy idiota IV RP. Po co więcej ?
  • ~Kos
    (2012-08-08 13:09)
    A. Macierewicz to swiatly i logicznie myslacy polityk i patriota, znienawidzony za ujawnianie klamst " Smolenskich " przez POszczancow.
  • ~historyk
    (2013-08-25 22:48)

    • Ten szaleniec (maciarewicz) już dawno powinien by zamknięty w Tworkach albo inszym Kocborowie...a "Gazeta" codziennie "faszeruje" nas coraz to nowymi "rewelacjami" tego typa.Nasuwa się pytanie:czy taka codzienna reklama tego oszołoma wynika z faktu ,że redaktorzy tak bardzo chcą się przypodoba PiS dzielcom??
    • maciorowicza, ciepłego jarusia, kempe, kurskiego i resztę trzeba by wysłać drugim Tupolevem gdzieś w delegację. Do Mongolii. Od tego jest Tupolev TU 154M
    • klich jest "winny" !!! :-)

    Jego "wina" polega na tym, ze osobiscie nie dopilnował tego, żeby lechu leciał w kaftanie bezpieczenstwa z zakneblowanymi ustami !!!
    • jest tragiczne, ale prawdizwe - co prawda może nie dosłownie ale Błasiak po coś tam przecież siedział w kabiinie pilotów
    • Może cofniemy się dalej, do samych źródeł katastrofy. Katastrofa zaczęła się 18 czerwca 1949 roku, a najbardziej winna jest matka Kaczyńskich.
    • cały czas podważane są obowiązujące przepisy. a te mowią że organizatorem lotu jest rząd. kancelaria prezydenta jest tylko klientem. ludzie, przestańcie mysleć partyjnie, zacznijcie normalnie.
  • ~anthal
    (2012-08-07 23:24)
    Mądry i bardzo inteligentny człowiek,chyba wie najwięcej o WSI i ich powiązaniach z Rosją, a także o tym kto naprawdę rządzi Polską. Uczciwy. Dlatego tak znienawidzony przez układ okrągłostołowy (postkomuniści, środowisko Unii Wolności) oraz agentów WSI. Dlatego tak tępiony i szkalowany, w co uwierzyło wielu lemingów - patrz inne wpisy.
  • ~POLAK
    (2012-08-08 11:57)
    PO-czym, po-paprańcy po-znają, że Pan Macierewicz jest taki a nieinny???
    ,, sadzę ciebie według siebia" !!!
  • ~rafal
    (2013-08-25 22:47)
    Kolejny przykład niesłychanej i porażającej nieudolności polskiej służby zdrowia. Osobnik niezrównoważony psychicznie, podobny do bin Ladena, udający polityka, cierpiący na psychozę maniakalną, któremu wydaje się, że ma do spełnienia ważną misję, stwarzający realne zagrożenie dla siebie i innych, pojawia się publicznie, bez opieki sanitariuszy, bez kaftana bezpieczeństwa i nikt na to nie reaguje. Oczywistą oczywistością jest to, że minister Kopacz powinna podać się natychmiast do dymisji!
    Rżnie głupa piękny Antonio. Czy można sobie wyobrazić, że Klich lub nawet Tusk mogli zabronić lecieć prezydentowi, bo niebezpiecznie? Chcieli samolot, to go dostali. Skład delegacji i godzinę odlotu ustalali sami.

    Przyczyna prawdopodobnie tkwi, w decyzji, jaka podjęto w trakcie lotu. Ktoś uznał, że samolot, w którym leci polski prezydent nie podlega prawom fizyki, że wolno mu wbrew zasadom lądować na lotnisku-kartoflisku w gęstej mgle. Co tam, to ruska mgła!
    Szkoda niepotrzebnie sobie wargi obijać
    Macierewicz (Izaak Singer), ten oszołom wie lepiej, kto robił listy na przelot TU154M.
    To kancelaria Premiera wyznaczyła miejsca dla generalicji w tym samolocie.
    To Tusk polecił Prezydentowi i pozostałym pasażerom lot 10-go.
    WSZYSTKO JASNE - WINNY TUSK !!!
    Macierewicz wynajęty przez Kaczyńskiego do oczyszczenia śladów jego SBeckiej działalności
    PIS będzie robić wszystko aby odwrócić uwagę od faktu, że to Zimny Lech przyczynił się do tej katastrofy od chwili organizacji poprzez naciski na pilotów poprzez odpowiedniego Gen. Pani Premierze,Nie komentować wymiocin tego


    \sfrustrowanego sługusa pisiorów.
    • Macierewicz jest wszystkiemu winien, zabił swojego prezydencika
    • Tworki już nie przyjmują? To może Rybnik?
  • ~byly posel pisu
    (2012-10-22 10:26)
    to najglupszy posel w polsce
  • ~i tyle
    (2012-08-07 12:22)
    Pełne uznanie dla posła Macierewicza. A POmatołom POzostały inwektywy, bo argumentów brak.