Co wiesz o Piotrze Dudzie?

wróć do quizu
  • ~Solidaruch
    (2012-05-14 17:01)
    Duda to komandos i bojówkarz związkowy,walczacy przy pomocy pisu,o swoje stolki dla wypasionycg i rozbrykanych,chamskich kolegów.
  • ~vp
    (2012-05-15 11:34)
    Dziennikarze znależli sobie następnego bohatera i kreują ,bo o czym tu pisać gdy wiedza i umiejętności są bardzo ale to bardzo ograniczone. Nie jest ci on trybunem ludowym,udowadnia ,że jest prosakiem ,któremu śni się kariera pierwszych prawdziwych działaczy związkowych,ale to nie ten rozmiar.
  • ~~ Józef
    (2012-05-15 16:23)
    Ponoć był tzw. żołnierzem zawodowym na misjach zagranicznych . OPZZ ma bogatsze doświadczenie od związku Solidarność.
  • ~antoni
    (2012-05-15 18:05)
    nie wpóścili Go do Sejmu bo jako jedyny wypowiadał by sie merytorycznie i rudemu po raz kolejny brakowaloby argumentów. krotki mowiąc tusk sie go boi.
  • ~STAN
    (2012-05-16 13:58)
    BARDZO DOBRY PRZYWODCA SOLIDARNOSCI .
  • ~Onufry
    (2012-05-16 14:27)
    Duda sprzedał duszę pisuarom. Jemu nie chodzi o ludzi pracy, ale o zagnieżdżenie się w polityce. Jego buta, brutalność i chamstwo wobec parlamentu to przypadek bez precedensu. Szkoda, że policja ich nie spałowała jak należy. Solidarność, to nie naród, ale jeden ze szczepów organizacji związkowej. Oni nie mają prawa powoływać się na mandat społeczeństwa, nawet jeśli zebrali 2 mln podpisów pod wnioskiem do sejmu. Parlament nie musi respektować ich woli, ponieważ kieruje się interesem państwa a nie grupy związkowców. Solidarność kiedyś była symbolem wolności narodu, a teraz stała się zlepkiem wszelkiej maści awanturników.
  • ~gazda
    (2012-05-16 17:16)
    DUDA- PROSTAK BEZMÓZGOWIEC POPLECZNIK MOHERU, ABY AWANSOWAĆ JEST W STANIE SIĘ ZESZMACIĆ...TAK I TEŻ ZROBIŁ Z BANDĄ OPITYCH PROSTAKÓW, KTÓRZY NAWET NIE WIEDZIELI W JAKIEJ SPRAWIE PROTESTUJĄ !!! .ZENADA!
  • ~Pisowiec
    (2012-05-16 18:01)
    Gdzie jest OPZZ do czego ten zwiazek został powołany ??? Więszość piszących te komentarze to ludzie z wypranymi mógami przez media Rudego nie widzą co się dzieje w około nich Jeżeli poiawił się człowiek który jest merytorycznie lepszy od pana Premiera to jest polecenie zgnojenia. EMERYTURY ?? OSWIATA?? ZDROWIE?? INFRASTRUKTURA?? PODATKI?? .GOSPODARKA??? Związek zawodowy ma na to wszystko paczyć z boku i mówic fajnie jest!!!
  • ~FA
    (2012-05-17 07:25)
    Uważam tak jak STAN. Będzie w przyszłości piastował najwyższe urzędy w Państwie.
  • ~eg
    (2012-05-17 08:02)
    Myślę, że chce sie szybko wylansować. I dlatego bedzie coraz bardziej agresywny i arogancki. Jeśli odważy sie organizować demonstracje podczas EURO2012 to pogrąży Solidarność całkowicie. Zwiazki zawodowe tak jak SLD to relikty dawnej epoki. Ich czas juz minął.
  • ~observer
    (2012-05-17 09:28)
    Bolek II, chłopiec na posyłki Buzka i Schetyny , aktywny sympatyk P O. Kreowany przez salon, pupil Gazety Wyborczej.
  • ~obiektywny gniadek
    (2012-05-17 13:52)
    Już się chyba zaraził "opryszczką śniadkową". Tylko patrzeć jak pisiorą wejdzie
    w tyłek.A zaczynał całkiem nieżle.
  • ~r46
    (2012-05-17 18:56)
    Świerza krew.Bardzo kompetentny.Nadaje się na premiera.
  • ~Zosia
    (2012-05-17 19:43)
    nierobol !!! I ANTY PATRYJOTA!!!
  • ~Rysiek
    (2012-05-17 19:45)
    temu to sie czasy pomylily!!! nierobolom to w demokracji dobrze.
  • ~RODAK
    (2012-05-17 20:52)
    JAKO DZIALACZ -- Zwiazkow Zawodowych - poprawnie wykonuje dzialania - i broni narod przed -0 palantami i bandytami - z tz; WLADZY RZADU I PO- PODLOSCI =[ TO ZBRODNIARZE -
  • ~F
    (2012-05-18 11:52)
    Przy niektórych lodziarzach POlitykach to ANIOŁ
  • ~STAN
    (2012-05-18 13:38)
    TO PORZĄDNY CZŁOWIEK DOBRY SZEF SOLIDARNOSCI ...,
  • ~DONEK
    (2012-05-18 13:39)
    CZYTAM ZĘ DUŻO MENDD WYPISUJE O PANU DUDZIE . CIEKAWE ILE IM PŁACA ?...
  • ~J.K.
    (2012-05-20 16:45)
    Dlaczego Solidarność blokowała sejm tylko do czasu zakończenia obrad?
    Panie Przewodniczący staje się Pan żałosny.

Może zainteresować Cię też: