Czy wiesz, jak złożyć reklamację?

Zepsuło się? Nie działa? Masz prawo dochodzić swoich praw. Sprawdź, co wiesz o składaniu reklamacji!
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
 • ~bogum
  (2012-12-30 22:47)
  Polacy szczegolnie przed swietami powinni wzbogacic swoja wiedze. Rok temu po swietach sporo latalem po sklepach kompletujac nowe kino domowe. Ile lez i zali doswiadczylem od ludzi ktorym wcisnieto bubel. Kupilem porzadny tv philipsa, ewentaualny serwis przyjezdza do mojego domu. o nic martwic sie nie musze. :)
 • ~Wyszymir
  (2012-10-19 20:50)
  Ten zestaw pytań jest chory. Najpierw pytacie co lepsze gwarancja czy niezgodność towaru z umową. Przecież to całkiem dwie różne rzeczy i inne sytuacje. Potem czego należy żądać najpierw: zwrotu kasy czy naprawy lub wymiany. Jeśli towar jest niezgodny z umową to jak mam żądać naprawy ? Kupuję piłkę a sprzedają mi słonia to mam żądać przerobienia słonia na piłkę ?
 • ~konsument
  (2012-12-20 19:51)
  debil układał ten Quiz
 • ~ja
  (2012-12-20 23:47)
  do uokiku można iść zawsze, a do sądu po co? Uokik załatwia wszystko za nas, a do tego za darmo i bez nerwów. Nie mialem sytuacji by uokik mi nie pomógł, sprzedający zawsze miękną po otrzymaniu pisma z urzędu, zwracają nawet kasę za wysyłkę :)
 • ~ola
  (2012-12-27 20:32)
  to chamstwo ja znam się na tym i wiem że dobrze
 • ~StJ
  (2012-12-28 05:20)
  UOKiK to POsady dla szwagrów i POciotków!! To armia salwatorów, dajacych salwy w stołki!! Czy oni komukolwiek cokolwiek załatwili?? Kupiłem w realu rower marki romet clasic! i po przejechaniu pół kilometra urwał się pedał,Gdy poszedłem z z "rowerem"do reklamacji kierownik po przetrzymaniu roweru przez 15 dni powiedział, że pedał nie podlega reklamacji!! W/w element jest wykonany z plastyku i jego jakość jest poniżej krytyki, zwykły szajs, ale na szajs Real nie daje gwarancji!!
 • ~sowa
  (2012-12-30 17:34)
  Samolot w Moskwie rozbił sie na betonie na 3 części przeżyły 4 osoby,tupolew pod Smoleńskiem podobno lądował na bagnie,nie zarył się w nim ,a roztrzaskał w drobny mak i nikt nie przeżył,jak to wajaśnią najwięksi spece o katastrof lotniczych Lasek i Miller.A co na to zwolennicy historii o pancernej brzozie i niedouczonych pilotach?Nadal będą bierną masą do której nic nie przemawia?Ludzie z dużych miast podobno dobrze wykształceni przestańcie udawać,że nic się nie stało,zdejmijcie opaski z oczu.A.Macierewicz jest odważnym i mądrym posłem,gratulacje!
 • ~agent XXX
  (2013-01-02 16:19)
  nie wiem,ale chciałem zobaczyć dziewczyne ze zdjecia
 • ~jasio
  (2013-01-09 14:54)
  SOWA -TY JESTEŚ ZWYKŁYM NIEUKIEM ALBO DEBILEM I OPASKA ZASŁANIA CI ROZUM. BĄDŹ NADAL ZWOLENNIKIEM MACIEREWICZA BO NA NIC WIECEJ CIĘ NIE STAĆ.
 • ~czemu
  (2013-01-12 00:34)
  czemu w każdym miejscu gdzie można wpisać jakikolwiek komentarz zawsze jakiś down bije smoleńską pianę? No przecież ten quiz nie jest o zasranym wraku ,jego nie można reklamować bo był po gwarancji . Więc na cholerę cioły sie odzywają? Nie rozumiem tych baranów i chyba nawet nie chcę...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.