Czy wiesz, jak segregować śmieci?

Z początkiem lipca rozpoczyna się w Polsce śmieciowa rewolucja. Zupełnie nowe zasady wywozu odpadów wiążą się najczęściej z koniecznością ich segregacji. A to, jak to robić, wcale nie jest takie oczywiste. Sprawdź, czy wiesz, jak segregować śmieci!
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~bart
    (2013-07-02 14:25)
    pkt. 1 chyba coś się komuś pomyliło - niby jak segregować szkło jak jest na nie jeden pojemnik?
  • ~dignosta
    (2014-02-21 14:34)
    Najwięcej nieposegregowanych śmiecii jest w PO i Ruchu samego siebie
  • ~anna 33
    (2014-03-01 22:11)
    A co na to Sanepid?! Jakoś cichutko , czyżby ich warunki sanitarne przechowywania tych śmieci nie interesowało_!!!
  • ~Jeszcze Polska nie zginela.....
    (2014-01-01 09:57)
    Polacy na ekranach polskiej TV - to kpina - ucza mlodych ludzi idiotycznych
    zachowan, poczawszy od wyzywienia, ubioru, tanca z gwiazdami, wynoszenia
    smieci ??? to istny bardak polskich rodzin, mialem przyjemnosc odwiedzic moj
    byly kraj.
  • ~system
    (2014-02-21 09:58)
    Segregujemy starannie, segregujemy... a później przyjeżdża wielka cuchnąca śmieciarka i wszystko razem ląduje w jej przepastnej bece.
  • ~xyz
    (2014-04-04 05:49)
    Segregujcie, segregujcie, a potem wszystko i tak idzie do jednej śmieciarki! I w jakim celu robi się takie wielkie halo z tym segregowaniem śmieci. Z kogoś tu się robi niezłego balona!
  • ~qwer
    (2014-01-17 09:51)
    W szarym wszystko razem,zielonym to co gnije,zoltym plastiki papier , czerwonym bomby granaty i inne zelastwo.
  • ~And
    (2014-01-12 23:07)
    I po co takie głupie testy. U mnie jest podział na suche, mokre i szkło. W mieście obok już jest inaczej. Ta kretyńska ustawa miała zapewnić odbiór wszystkich śmieci, tak aby się nie opłacalo wyrzucać np. do lasu. Już widzę jak człowiek na wsi będzie jechał 20 km do punktu wyznaczonego odbioru ze świetlówką lub puszką po farbie. Wypieprzy je do pierwszego napotkanego rowu.
  • ~KonDonek
    (2014-01-12 21:03)
    Śmieci segregujemy na te co dadzą się spalić w piecu i na te co trzeba wynieść do lasu...
  • ~Steef 53.
    (2013-11-24 01:05)
    Do jednego wora butelki, do drugiego Donalda i jego bandę.