Więcej niż to, co było w szkole? Co wiesz o Powstaniu Warszawskim?

wróć do quizu
  • ~don
    (2017-08-01 21:50)
    Bardzo zal mi ludzi, Polakow , prawdziwych bohaterow, tylu mlodych odwaznych, pelnych nadziei. Tylu wartosciowych ludzi! Podziwiam I man wielki szacunek!!!
  • ~utylizator styropianu
    (2017-08-01 15:45)
    Szkoda, że nie żyje moja Śp.Teściowa, która przeżyła 63 dni w warszawskiej piwnicy z małym dzieckiem. Ona i jej podobne ofiary opowiedziały by Wam co czuli po tym bezsensownym zrywie !
  • ~widz
    (2017-08-01 10:16)
    Kiepski wynik ,bo nie interesują Mnie PRZEGRANE powstania. w dodatku tyle SZKÓD (DOMY,LUDZIE )
  • ~Powstanie Warszawskie
    (2017-08-03 16:35)
    ...pamiętamy szkopy ...01.08.1444r......NIE ZAPOMNIMY...niemcu martinie Schulz i makrelo...
  • ~zx
    (2017-08-01 20:02)
    Rafał Ziemkiewicz napisał książkę pt.Jakie piękne samobójstwo?Myślę ,że ma dużo racji.Moim zdaniem ocena dowództwa naczelnego powstania na 1 młodzież walcząca na 6.Przed samym wybuchem powstania jeszcze odkryto składy uzbrojenia AK.Planujący powstanie jakby nie uwzględniali kilkuletnich doświadczeń współczesnego im pola walki.Jedyne ,co unaoczniła ta hekatomba , to to,że strona wschodnia zimno kalkulowała politykę w przyszłej podległej jej ziemi.
  • ~młody
    (2017-08-22 06:56)
    komu i do czego był powstanie ? dygnitarze siedzieli w Londynie popijając koniaczki o młodzi ludzie ginęli w Warszawie ?
  • ~Bubu
    (2017-08-20 07:45)
    To było już 70 lat i już dość tego. Historia ma wrócić na półkę i czas żyć tym co dzisiaj. Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe... A nie w uwiędłych laurów liść Z uporem stroić głowę.
  • ~Mozets
    (2017-08-22 14:31)
    Nie mogło być w tamtym czasie dobrej decyzji. To był dramat iście szekspirowski. Stalin rozegrał powstanie na swoją korzyść a USA I Anglia dały mu Polskę na tacy. Prosze poczytać 9 powodów dla jakich Bór podjał decyzję. Tragiczna - bo innej być nie mogło. Tragiczniejsze byłoby tylko czekanie w bezczynnosci na Stalinowskie i ukraińskie hordy. Oraz NKWD.
  • ~gostom
    (2017-08-05 18:38)
    mnóstwo bzdur tutaj
  • ~FJN
    (2017-08-04 00:17)
    Napisać mogę co sądzę o powstaniu warszawskim ale dopiero wtedy jak ABW zajmie się osobami które cenzurują normalne wypowiedzi natomiast tolerują wpisy hejterskie obrazające rózne osoby z kazdej opcji politycznej.Póki co ci cenzorzy internetu w tzw.prawej i sprawiedliwej Polsce pozostają całkowicie bezkarni.Hejt wylewa się z internetu i nikt nie reaguje. Nie widać zadnej pozytywnej zmiany.Moze kiedyś gdy nastanie ta wymarzona wolna Polska to coś skrobnę.
  • ~obserwatore
    (2017-08-05 18:40)
    mnóstwo bzdur tutaj!!!!!!
  • ~Moj wynik to 25/44
    (2017-08-10 18:33)
    Moja odpowiedz to 25/44
  • ~Normalny Polak
    (2017-08-26 12:07)
    Polska rzadza wybraki etniczne.
  • ~GOSC
    (2017-08-19 13:18)
    Powstancy sa bezsprzecznie WINNI ZA MORD na 200 000 tys Warszawiakow i zagladzie Warszawy historia jest falszowana jak cala POLSKA
  • ~młody jan koczan
    (2017-08-02 20:52)
    mam 18 na 44 ;]
  • ~Kazik
    (2017-08-23 21:32)
    Każdy quiz jest po to aby się czegoś nauczyć. Ten nie uczy niczego bo nawet nie mogłem poznać poprawnych odpowiedzi. Niewypał.
  • ~Katoliczka
    (2017-09-21 14:47)
    Hola, co tak ostro. Kochajmy tego chama Kijowskiego! Przeciez o to chodzi Szustakowi i Rysiowi - kochajmy wszystkich bez wyjatku, on jest po prostu troszke pyszny, ale my wszyscy tez jestesmy pyszni, trzeba go po prostu zrozumiec, trzeba miec dla wszystkich milosierdzie, po co mowic o jakiejs tam dziwnej sprawiedliwosci.
  • ~dghvfgvxf
    (2017-08-02 20:54)
    niewiem co napisać
  • ~Felek
    (2017-08-30 06:09)
    Jakie powstanie ? Tych kilku ludkow z kijami na czołgi ?
  • ~student prawa
    (2017-08-26 13:54)
    moze tk 2014 nie zrealizowal oczekiwan spolecznych ale jej nie zlamal jak ty w 2017. za to jest trybunal stanu.nie wierzysz,zapytaj prawnika nawet bez tytulu doktora -dla jasnosci codzi o konstytucje-DEMOKRATYCZNA