Popularne mity i niepopularne fakty na temat szczepień. Znasz je?

Mało jest tematów zdrowotnych, które tak bardzo dzielą pacjentów, jak kwestia szczepień. Wiele złego robią mity głoszone przez antyszczepionkowców, dziwne i niesprawdzone historie osób, którym ukłucie (rzekomo) zaszkodziło... czas się z tymi bzdurami rozprawić. Sprawdź, czy umiesz odróżnić prawdę od fałszu.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~Troskliwy o CAŁY NARÓD POLSKI
    (2018-02-06 11:07)
    Szczepionki są trucizną,zawierają metale ciężkie,produkowane są na żywych jeszcze pociętych płodach pochodzących z aborcji. Po wstrzyknięciu "szczepionki" DNA tego płodu łączy się z DNA naszego dziecka już po 30 min. I co z tego wynika? Powstaje nam MUTANT, który ma kilkoro rodziców,są dowody z badaniami DNA rodziny z POLSKI. Dlaczego lekarz przy badaniu kwalifikacyjnym nie mówi o "minusach" szczepionki, o chorobach na które może dziecko zachorować w późniejszym czasie,bo tak może być. NOP może ale nie musi wystąpić zaraz po szczepieniu, ale o tym się nie informuje rodziców. Szczepionki powodują choroby nowotworowe i przewlekłe ujawniające się w późniejszym czasie,nawet po 20-30 latach ale o tym też się nie mówi, bo koncerny farmaceutyczne straciłyby "klientów" i ogromne,wielomilionowe ZYSKI. NO I KTO TU WIE CO TO JEST "SZCZEPIONKA"???? Zacznijcie NARÓD POLSKI CAŁY(dzieci,dorosłych,seniorów) traktować po ludzku a nie przeprowadzać na nas eksperymenty medyczne nie przebadanymi w żaden sposób SZCZEPIONKAMI. NAJPIERW TESTY PÓŹNIEJ DOBROWOLNE SZCZEPIENIA------ A NIE PRZYMUS.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.