65 plus. Który z polityków jest już w wieku emerytalnym?

wróć do quizu
  • ~Sawa _Żoliborz
    (2019-06-25 12:53)
    Kaczor buduje wieżowce za 1 mld 350 mln złotych. Przecież on nie buduje tego dla siebie. On, widać po żółtej cerze, może już liczyć dni. On buduje dla ludzi. Przecież ma zamiar to wszystko przekazać na 500 plus. To bardzo oddany Polakom człowiek. Odda też duża część niepełnosprawnym. A może zbuduje jeszcze parę wieżowców. Wtedy przekaze wszystko Panu Schetynie. On podzieli się ze wszystkimi.
  • ~Elżbieta serock
    (2019-06-25 12:43)
    Kaczyński stanowi prawo którego nie rozumie. Np ustanowił z antkiem że samolotów Smoleńsku się rozbił bo w garnku pekly parówki. Powinien już odejść
  • ~30l do wieku emerytalnego
    (2018-11-14 15:44)
    sami wnioskowali i załatwili wcześniejsze emerytury niech dadzą przykład ludowi!
  • ~aga
    (2018-01-03 11:40)
    Do kogo pretensje przecież wybieracie tych lesnych dziatków i babcie
  • ~mlody i postepowy
    (2018-01-02 12:31)
    My chcemy mlodych z Nowoczesnej i Biedronia na prezydenta - flage zmienic na teczowa a orla wygumkowac, albo zamienic na gwiazde Dawida.
  • ~Madera
    (2018-01-02 08:53)
    Puknijcie się w to co nazywacie, głową ! EMERYCI NA EMERYTURĘ.....Polacy przeprowadzą przetarg.......Ha,ha,ha,ha,.....który nadaje się na narządy, albo do burdelu , bo w tym mają doświadczenie.....a nie Qwiz !
  • ~ben32
    (2018-01-01 20:49)
    Skoro jest dolna granica wiekowa posłów i senatorów,to dlaczego nie ma górnej?To dotyczy również sędziów i prokuratorów.
  • ~Piotr Kraśnicki
    (2018-01-01 13:54)
    Skoro PiS obniżył wiek emerytalny, to uważam, że powinno to dotyczyc również polityków.
  • ~valto
    (2017-12-31 16:59)
    Jestem tez za tym, by osoby starsze usuwac z polityki, bo im sie koleboce w mozgach i gadaja od rzeczy !! Nie ma ludzi nie zastapionych !!
  • ~Prawo
    (2017-12-27 09:29)
    To ciekawe,a kto wam dal wyksztalcenie ?.
  • ~lolo
    (2017-12-23 08:20)
    Zawalic sedziow robota jak kasjerke w supermarkiecie a polowa ucieknie w "stan spoczynku"
  • ~ryk
    (2017-12-21 11:00)
    wywalic tych starych zgredów i zastąpic młodymi
  • ~zibivio
    (2017-12-16 11:22)
    Wiek posła to bardzo ważna sprawa. Powinni tracić prawo do bycia posłem/senatorem już po osiągnięciu 55/60 roku życia. W tej chwili już widać, że po przekroczeniu tego wieku ich logika i aktywność są nie normalne.
  • ~pp
    (2017-12-14 17:18)
    Już wolę stare zgredy niż młode wszechpolskie lwy z maczugami, mięśnie są rozumu brak
  • ~Pol 13
    (2017-12-14 16:57)
    Koniecznie Starych Rzęchów którzy zajmują intratne funkcje wysłać na emeryturę, krzywdy mieć nie będą bo i tak otrzymają (przemyślane wcześniej) wysokie świadczenia, co by nie powiedzieć ich kreatywność z racji postępu i przemian epokowych zbliża się do zera.
  • ~kotaz
    (2017-12-13 14:48)
    odczepcie sie od pis u
  • ~Leon
    (2017-12-13 12:26)
    Domyślam że to już b. stara emerytka bo ślepa i głucha.
  • ~Leon
    (2017-12-13 12:21)
    Odsetek durni wśród młodych polityków jest niestety większy,niż wśród starych.
  • ~ewa koby
    (2017-12-08 23:20)
    ewa koby ale zobacz starcow polityki w eu macron strach na wroble starej nauczycielki 5 famyly w industry najbogatszych rodzin eu ....kurtz kochanek fionka famyli swarowski to ....to okrutny skandal wogole wyboru politykow
  • ~emerytka