65 plus. Który z polityków jest już w wieku emerytalnym?

wróć do quizu
  • ~Viola da Gamba
    (2017-10-01 10:07)
    Tetryki i grzyby sa sola polskiej polityki.
  • ~taka prawda
    (2017-10-01 10:17)
    PIS owcy jak ich wzory z KPZR ZSRR żyją wiecznie a im bardziej w porty popuszczajom tym są mondrzejsi - inaczej.
  • ~Demokrata
    (2017-10-01 11:21)
    Po osiagnieciu wieku emerytalnego politycy powinni przechodzic doglebne badania sprawnosci psychicznej, przeprowadzane przez NIEZALEZNYCH ekspertow. Tylko pozytywny wynik powinien dawac mozliwosc kontynuacji kariery politycznej do czasu nastepnych badan - najpierw za 2 lata a potem co rok.
  • ~old 62
    (2017-10-01 11:53)
    Proponuję, żeby w następnych wyborach samorządowych,czy parlamentarnych nie głosować na emerytów i wysłać ich na zasłużoną emeryturę ?
  • ~Temida
    (2017-10-01 18:48)
    Posłowie PiS na emeryturze: Szyszko- 73 , Piotrowicz i Pawłowicz - 65, Kaczyński 68, Macierewicz - 69, Naimski -69, Widzimy, że codziennie coraz gorzej J.Kaczyński porusza się i funkcjonuje? Czy to z powodu złego stanu zdrowia, czy zmęczenia wieloletnim dzieleniem społeczeństwa i nie daje już rady, brak mu sił ? Poseł J.Kaczyński jest już emerytem. Pobiera emeryturę z ZUS ponad 3.000 zł.miesięcznie i może już odpocząć? Mimo ukończonych 68 lat męczy się w sejmie i pobiera kilkanaście tysięcy miesięcznie. "Pociąga za sznurki polityków "z ul. Nowogrodzkiej ? Może dalej marzy o fotelu prezydenta ? Dlaczego I Prezes SN ma nie dokończyć kadencji, dopiero będzie mieć 65 lat ?!
  • ~😈
    (2017-10-01 21:36)
    A pu tym christijańskie katolik bijta się o pierwszą kościelną ławę w kościele co by na koniec łaskowaści doznać i uznania u ciemnego ludu jako te e emerytowany osły.....o stałym cyklu w przeciągu wieków.......a jak się dobrze postacie to może jakie popiersie postawią..... co by tak szybko się w proch nie obrócić
  • ~Oczyścić Sejm z emerytów
    (2017-10-01 21:39)
    Zgredy paszli na emeryturę SUBITO.
  • ~Monachijski
    (2017-10-01 22:09)
    Dlaczego sędziowie SN mają iść na emeryturę w wieku 65 lat, a posłowie, senatorzy, ministrowie mogą urzędować wiecznie ? Czy Kaczyński (68) , Macierewicz (69), Szyszko (73) są sprawniejsi fizycznie i umysłowo od prof Gersdorf (65) ? Może Andrzej Duda jest taki wszechwiedzący i to oceni ?
  • ~zwykly emeryt
    (2017-10-01 23:29)
    Zwykly posel J.KACZYNSKI /68 lat!/ na przymusowa EMERYTURE !!!!! STARZEC ledwo lazacy, ciagle chce rzadzic!!!
  • ~NIEzwykly
    (2017-10-08 19:13)
    władza w ręce młodych ale mądrych i uczciwych tylko jak to sprawdzić i zablokować karierowiczów i złodziei i to jest problem jeśli prawo było by konsekwentnie wdrażane przez WS TO MOŻE BY sie to udało zrealizować
  • ~ela
    (2017-10-09 17:11)
    kaczynski na emeryture !!! Ledwo dycha!!
  • ~ela
    (2017-10-10 17:01)
    sprawiedliwie wszyscy ida na emeryture!!!!
  • ~Dzinia
    (2017-10-13 22:30)
    Sami tetrycy rzadza w Polsce! Jak ich niszczy nierobstwo widać gołym okiem! Macierewicz,Szyszko,Terlecki,Jurgiel, i inni wyglądają,jakby mieli po opłat. Kaczyński całe życie nic nie robił,a wygląda,jakby ciężko Tyral na budowie. Wladza niszczy w oka mgnieniu!
  • ~t
    (2017-10-16 09:29)
    Emeryci u władzy to choroba społeczna nie tylko w Polsce. W USA - Roosevelt, Reagan - nie tylko emeryci ale w podeszlym wieku i chorzy na otepienie starcze - jaskrawe przyklady.
  • ~j23
    (2017-11-04 15:04)
    Obowiązkowo w Sejmie nie powinno być emerytów gdyż ich skleroza i zadufanie w swoje umiejętności i możliwości niszczy nasz kraj
  • ~emerytka
    (2017-11-25 16:58)
    przecież ci ludzie nic innego nie potrafią .wszyscy wszystko muszą ,oni nie. nawet odejść z honorem nie potrafią
  • ~Monachijski
    (2017-11-26 14:38)
    Hipokryzja ! Sędzia SN będzie musiał iść na emeryturę w wieku 65 lat ! A posłowie decydujący o losach całego kraju i wszystkich obywateli będą mogli działać nawet ze starczą demencją. Tak Polacy wybraliście sobie władze i tak będziecie mieć.
  • ~aaa
    (2017-11-26 22:16)
    Nie przymusowa emerytura,tylko praca do smierci!Sa dobre przyklady:Adolf,pan Musollinii,pan Caucesku w Rumunii.
  • ~obatel
    (2017-11-27 06:27)
    a do kogo pretensje po co emerytów wybieracie a telewizja ich zaprasza gdzie gadają bzdety
  • ~bobo
    (2017-11-27 15:13)
    Skoro kierowcy ,wojskowi i inne zawody są badani pod względem umysłowym na testach sprawności.Przecież do armii nie dostanie się jakiś psychol. To każdy który rządzi krajem powinien tym bardziej przechodzić badania zwłaszcza po przekroczeniu wieku emerytalnego czy ma sprawny umysł i sprawność fizyczną też sprawdzić obowiązkowo. Przed wyborami powinni przedstawić orzeczenia lekarskie i kwalifikacji sprawności. Jak również test wątrobowy przechodzić czy nie są alkoholikami. Maksymalnie 2 kadencje.

Może zainteresować Cię też: