65 plus. Który z polityków jest już w wieku emerytalnym?

wróć do quizu
  • ~old 62
    (2017-10-01 11:53)
    Proponuję, żeby w następnych wyborach samorządowych,czy parlamentarnych nie głosować na emerytów i wysłać ich na zasłużoną emeryturę ?
  • ~Demokrata
    (2017-10-01 11:21)
    Po osiagnieciu wieku emerytalnego politycy powinni przechodzic doglebne badania sprawnosci psychicznej, przeprowadzane przez NIEZALEZNYCH ekspertow. Tylko pozytywny wynik powinien dawac mozliwosc kontynuacji kariery politycznej do czasu nastepnych badan - najpierw za 2 lata a potem co rok.
  • ~taka prawda
    (2017-10-01 10:17)
    PIS owcy jak ich wzory z KPZR ZSRR żyją wiecznie a im bardziej w porty popuszczajom tym są mondrzejsi - inaczej.
  • ~Temida
    (2017-10-01 18:48)
    Posłowie PiS na emeryturze: Szyszko- 73 , Piotrowicz i Pawłowicz - 65, Kaczyński 68, Macierewicz - 69, Naimski -69, Widzimy, że codziennie coraz gorzej J.Kaczyński porusza się i funkcjonuje? Czy to z powodu złego stanu zdrowia, czy zmęczenia wieloletnim dzieleniem społeczeństwa i nie daje już rady, brak mu sił ? Poseł J.Kaczyński jest już emerytem. Pobiera emeryturę z ZUS ponad 3.000 zł.miesięcznie i może już odpocząć? Mimo ukończonych 68 lat męczy się w sejmie i pobiera kilkanaście tysięcy miesięcznie. "Pociąga za sznurki polityków "z ul. Nowogrodzkiej ? Może dalej marzy o fotelu prezydenta ? Dlaczego I Prezes SN ma nie dokończyć kadencji, dopiero będzie mieć 65 lat ?!
  • ~Viola da Gamba
    (2017-10-01 10:07)
    Tetryki i grzyby sa sola polskiej polityki.
  • ~Monachijski
    (2017-10-01 22:09)
    Dlaczego sędziowie SN mają iść na emeryturę w wieku 65 lat, a posłowie, senatorzy, ministrowie mogą urzędować wiecznie ? Czy Kaczyński (68) , Macierewicz (69), Szyszko (73) są sprawniejsi fizycznie i umysłowo od prof Gersdorf (65) ? Może Andrzej Duda jest taki wszechwiedzący i to oceni ?
  • ~zwykly emeryt
    (2017-10-01 23:29)
    Zwykly posel J.KACZYNSKI /68 lat!/ na przymusowa EMERYTURE !!!!! STARZEC ledwo lazacy, ciagle chce rzadzic!!!
  • ~Oczyścić Sejm z emerytów
    (2017-10-01 21:39)
    Zgredy paszli na emeryturę SUBITO.
  • ~NIEzwykly
    (2017-10-08 19:13)
    władza w ręce młodych ale mądrych i uczciwych tylko jak to sprawdzić i zablokować karierowiczów i złodziei i to jest problem jeśli prawo było by konsekwentnie wdrażane przez WS TO MOŻE BY sie to udało zrealizować
  • ~😈
    (2017-10-01 21:36)
    A pu tym christijańskie katolik bijta się o pierwszą kościelną ławę w kościele co by na koniec łaskowaści doznać i uznania u ciemnego ludu jako te e emerytowany osły.....o stałym cyklu w przeciągu wieków.......a jak się dobrze postacie to może jakie popiersie postawią..... co by tak szybko się w proch nie obrócić
  • ~ela
    (2017-10-09 17:11)
    kaczynski na emeryture !!! Ledwo dycha!!
  • ~j23
    (2017-11-04 15:04)
    Obowiązkowo w Sejmie nie powinno być emerytów gdyż ich skleroza i zadufanie w swoje umiejętności i możliwości niszczy nasz kraj
  • ~anna
    (2017-12-07 15:00)
    JESTEM ZA USTAWĄ ZABRANIAJĄCĄ KANDYDOWANIA EMERYTÓW Posłowie i senatorowie w wieku emerytalnym nie powinni stanowić prawa , którego nie są wstanie (zdaniem PiS ) zinterpretować sędzia-emeryt.
  • ~Dzinia
    (2017-10-13 22:30)
    Sami tetrycy rzadza w Polsce! Jak ich niszczy nierobstwo widać gołym okiem! Macierewicz,Szyszko,Terlecki,Jurgiel, i inni wyglądają,jakby mieli po opłat. Kaczyński całe życie nic nie robił,a wygląda,jakby ciężko Tyral na budowie. Wladza niszczy w oka mgnieniu!
  • ~zibivio
    (2017-12-16 11:22)
    Wiek posła to bardzo ważna sprawa. Powinni tracić prawo do bycia posłem/senatorem już po osiągnięciu 55/60 roku życia. W tej chwili już widać, że po przekroczeniu tego wieku ich logika i aktywność są nie normalne.
  • ~ela
    (2017-10-10 17:01)
    sprawiedliwie wszyscy ida na emeryture!!!!
  • ~Monachijski
    (2017-11-26 14:38)
    Hipokryzja ! Sędzia SN będzie musiał iść na emeryturę w wieku 65 lat ! A posłowie decydujący o losach całego kraju i wszystkich obywateli będą mogli działać nawet ze starczą demencją. Tak Polacy wybraliście sobie władze i tak będziecie mieć.
  • ~emeryt z pacanowa
    (2017-11-28 20:45)
    proszę wpisać do nowej ordynacji wyborczej,iż kandydat na posła lub senatora RP,w dniu wyborów nie może mieć 65 lat,a inni powinni mieć przeprowadzone obowiązkowe badania lekarskie...
  • ~emerytka
    (2017-12-08 22:02)
    Dlaczego mój wpis ktoś wykasował???? Mieszkam w Polsce jestem tutaj i nie życzę sobie odbierania mojego głosu.... Moje pytanie było takie - Czy my mamy Prezydenta - czy tylko marionetkę prezesa..,...
  • ~oczko
    (2017-11-29 07:22)
    każdy politykier po 65 roku życia pobiera emeryturę i kasę z sejmu. żyć nie umierać gdy się jest posłem lub na innym partyjnym stołku ?

Może zainteresować Cię też: