"Paski grozy" z TVP Info. Zgadniesz, który jest prawdziwy?

wróć do quizu
  • ~popopo
    (2017-10-07 11:40)
    Kiedy TVN ...paski?
  • ~kosmos
    (2017-10-07 14:50)
    paski to zapowiedz wzory kombinezonow jakie wkrotce wdzieje ubewatelstwo odsuniete wlasnie od koryta
  • ~pisem go, pisem
    (2017-10-08 09:25)
    TVWInfo to narzędzie pisowskiej dezinformacji
  • ~ewa koby
    (2017-10-18 20:31)
    ewa koby tvinfo to chyba sam pasek grozy zeby ci sprzedac zgryzote
  • ~hmm
    (2017-10-24 12:33)
    TVP jeszcze ktoś ogląda?
  • ~qqryq
    (2017-10-24 15:32)
    4/12 - poległem. Nie doceniłem ich.
  • ~hieniu
    (2017-10-25 07:50)
    Kiedy wybor "Tytulow grozy" - klamliwych paszkwili niemieckich mediow ?
  • ~stefanniesiolek
    (2017-10-25 10:47)
    zeby nie tv info to bysmy zyli wcimnocia oszustwah szkopskih tabloidow
  • ~spectator
    (2017-11-03 11:54)
    ja 8/12 , czyli niezle - chyba
  • ~chimilczek
    (2017-11-03 12:09)
    5/12 - kiepsko
  • ~WK
    (2017-11-04 12:56)
    Der dzienik jest za to obiektywny z soloszem w tle
  • ~Norbert
    (2017-11-13 10:19)
    TVP to goebelsowska szczekaczką dla umysłowo upośledzonej części Polaków zwanej przez red. Ziemkiewicza polactwem to 100 % elektorat pisobolszewi. Cieszę się że rak trzustki dopadł wreszcie ich guru czyli Kartofla nie zdycha w cierpieniach Amen
  • ~karlson
    (2017-11-13 21:49)
    W KulsonTV wszystkie paski są PRAWDZIWE - cóż za tendencyjny tytuł artykułu!
  • ~skoblar
    (2017-11-14 10:12)
    Do Norbert. Naprawdę, cieszysz się, ze ktoś ma raka trzustki wiec "niech zdycha"? No, pomyśl. A może jeszcze dzisiaj, po południu, zostaniesz potrącony przez samochód i sparaliżowany do końca życia?
  • ~ona2
    (2017-11-14 17:53)
    nie mam żadnego problemu z reżimową bo od stycznia 2016 nie oglądam. Mogą pisać i mówić do swojego elektoratu, bo ci wszystko łykną.
  • ~fikakiki
    (2017-11-17 17:13)
    Kiedy paski szwabskiego TVN-u
  • ~sp
    (2017-11-18 11:04)
    Głupi test der Dziennika.
  • ~Victor
    (2017-11-22 03:46)
    This rag that calls itself a "newspaper" is much, MUCH worst than any conservative news....
  • ~moss***
    (2018-02-22 15:42)
    znowu paski? Tvp nie przestrzega czystosci kadru 1/4 obrazu wypelniaja dziwolagi!paski info przeslaniaja to co w kadrze najwazniejsze a co najistotniejsze to rozpraszajac uwage widza nad przekazem !zadna liczaca sie tv na zachodzie w programach info nie pozwoli sobie by non stop walic w widza paskami ruchomymi symbolami imprintowanym w kadrze trescii,,co gdzie, kiedy ,o ktorej godz,nazwy , tytuly prog. nazwiska uczestnikpw ruchomy bigos rownolegle. podczas przekazu prowadzacego czy prowadzacych, to co miksuja realizatorzy za przyzwoleniem producenta to sa kpiny to prymityw narzucania technicznej mozliwosci mixujac jednoczesnie 5-7 roznych form graficznych elementow w ruchu zabrudzaja kadr, torpeduja uwage nie trafiaja do widza, - oko ludzkie nie nadazy trwale zarejestrowac wiekszosci tego co miksuje sie non stop w paskach koncentracja widza nad slowem prowadzacego umyka i traci sens ogladania news. dziwi ze ta prowincjonalna maniera masowego wstrzykiwania w kadr wszystkiego co mozliwe podczas sluchania news to brak szacunku dla widza odlot w chmury od profesjonalizmu,profanacja ekranu i kanonu estetyki - w tv info czy w publicystyce jesli zachodzi koniecznosc to informuje o tym prowadzacy a nie pasek! p. Kurskiemu polecam- programy info: ZDF,BBC, ANTEN 2, SVT.i szybki powrot do przestrzegania normy czysty przekaz a nie telewizyjny paskowy bur...del .
  • ~moss***
    (2018-02-22 19:58)
    znowu paski? Tvp nie przestrzega czystosci kadru 1/4 obrazu wypelniaja dziwolagi!paski info przeslaniaja to co w kadrze najwazniejsze a co najistotniejsze to rozpraszajac uwage widza nad przekazem !zadna liczaca sie tv na zachodzie w programach info nie pozwoli sobie by non stop walic w widza paskami ruchomymi symbolami imprintowanym w kadrze trescii,,co gdzie, kiedy ,o ktorej godz,nazwy , tytuly prog. nazwiska uczestnikpw ruchomy bigos rownolegle. podczas przekazu prowadzacego czy prowadzacych, to co miksuja realizatorzy za przyzwoleniem producenta to sa kpiny to prymityw narzucania technicznej mozliwosci mixujac jednoczesnie 5-7 roznych form graficznych elementow w ruchu zabrudzaja kadr, torpeduja uwage nie trafiaja do widza, - oko ludzkie nie nadazy trwale zarejestrowac wiekszosci tego co miksuje sie non stop w paskach koncentracja widza nad slowem prowadzacego umyka i traci sens ogladania news. dziwi ze ta prowincjonalna maniera masowego wstrzykiwania w kadr wszystkiego co mozliwe podczas sluchania news to brak szacunku dla widza odlot w chmury od profesjonalizmu,profanacja ekranu i kanonu estetyki - w tv info czy w publicystyce jesli zachodzi koniecznosc to informuje o tym prowadzacy a nie pasek! p. Kurskiemu polecam- programy info: ZDF,BBC, ANTEN 2, SVT.i szybki powrot do przestrzegania normy czysty przekaz a nie telewizyjny paskowy bur...del .