Jakie wykształcenie mają polscy politycy? QUIZ

wróć do quizu
  • ~Wkurzony
    (2019-08-09 09:26)
    Wszyscy mieli do szkoly pod wiatr ipod gorke (szczekacze)
  • ~R P. Brzozowski
    (2019-05-19 17:57)
    Dlaczego nie „puszczacie” mojego wpisu? Co, prawda zbyt bolesna? Why podrabiana eliot z “bulem” waszego prezydenta! Brzozowski
  • ~getmex
    (2018-12-21 16:36)
    ykształcenie rzeczywiście jak raz pasujące do obranej pracy szczególnie suski, karczewski , wszyscy po kolei politycy z bożej łaski
  • ~tomi
    (2018-08-14 13:18)
    Kukiz studiował politologię, nie prawo. Wiem, bo byłem z nim na roku
  • ~NIEPIS
    (2018-03-20 13:02)
    Kto próbuje ich oceniać, jego poziom daje wiele do życzenia.
  • ~nieżyt
    (2018-03-06 15:06)
    Widać że 90 procent to głąby co to komentują
  • ~Stary Wiarus
    (2018-03-04 10:31)
    Każdy polski polityk to ma wykształcenie tzw. "historyczne" co widać i słychać po ostatnich wydarzeniach na osiach Karpaty -wzgórza Golan i stanie nauki polskiej.
  • ~podatnik
    (2018-03-02 19:53)
    Odpowiedź na pytanie tytułowe jest prosta: żadnego konkretnego. Dla porównania: Margaret T. zrobiła doktorat z chemii i dyplom magisterski prawa, Angela M. zrobiła doktorat z fizyki, Mateusz M. jest magistrem historii, a studiów podyplomowych nie liczę,bo nie rozszerzają wiedzy, jeśli się nie ukończyło studiów podstawowych. Wiem, bo sam takie robiłem na SGH.
  • ~Mira- mimowolny, cywilny, uczestnik P.W
    (2018-02-27 07:26)
    Oni maja JAKIEŚ dyplomy... Co z gtego jak brak wrodzonych predyspozycji? Wielu to niezbyt sprawni intelektualnie od urodzenia - a jeszcze wyuczeni na katechiźmie... Szkoda gadać...
  • ~czlowiek
    (2018-02-26 12:52)
    Polityk nie musi miec duzego wyksztalcenia. Polityka rzadzi sie swoimi prawami. Wyksztalcenie nie ma tu duzego znaczenia.Polityka to teren gdzie sukcesy odnosi , sila spryt i przemoc. Prawda jest to, co glosi ten ,ktory ma przewage. Potem inny ma przewage i inna jest prawda. Wyksztalcenie moze czasami przeszkadzac (nie musi) jak np prawnicze. Jesli polityk wierzy w sprawiedliwosc i legalnosc , zawiedzie sie.
  • ~aals
    (2018-02-24 13:53)
    PO matołów ci u nas dostatek.
  • ~koń tętęt
    (2018-02-21 14:24)
    nie czytałem, nie zgadywałem, wszedłem tylko w komentarze,jestem KONTENTEN... koń tętęt, koń tetęt...
  • ~kasia
    (2018-02-09 17:09)
    pis po wieczorówkach !!!!!!!!
  • ~Aaza
    (2018-02-09 09:59)
    Szkoły partyjne
  • ~Diana
    (2018-02-02 17:33)
    Błąd w quizie! Pan Kornel Morawiecki jest z wykształcenia fizykiem a nie filozofem. W 1970 roku uzyskał stopień naukowy doktora na podstawie pracy poświęconej: Kwantowej teorii pola. Pracownik naukowy w Instytucie Fizyki Teoretycznej i w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego.
  • ~Zez
    (2018-02-02 01:48)
    Ciekawe, że jak ktoś nie skończył studiów wyższych to widać, no z jednym wyjątkiem.
  • ~SteFun
    (2018-01-30 00:25)
    wiecie czemu z tymi frankami nie wypaliło?
  • ~tedd
    (2018-01-25 10:08)
    ale sobie uzywacie dupki platfusowe...., gdyż nic innego robic nie POtraficie..hahhaha
  • ~ewa koby