Już wkróce egzaminy gimnazjalne... Sprawdź się w QUIZIE!

wróć do quizu
  • ~sv
    (2018-03-13 13:26)
    "Are you prepared yourself for (...)" - po jakiemu to, bo na pewno nie po angielsku...
  • ~Majka
    (2018-03-11 09:29)
    11/ 17 , mature zdawalam i zdalam w 1972 roku, no to cos tam jeszcze w lepetynce zostalo!
  • ~rabirudy
    (2018-04-24 23:09)
    aaa tam chrzanić te UE i Shengen
  • ~Kostroń
    (2018-09-22 05:19)
    22/17. Poszło mi wspaniale. Bezbłędnie odpowiedziałem na wszystkie pytania i dodatkowo wymieniłem 5 przykazań kościelnych
  • ~kate
    (2018-03-13 07:15)
    przedziwne, tez w 72r i taki sam wynik jak majka 11/17
  • ~waszynski
    (2018-03-17 13:12)
    15/17 RUNWALD :-) i angielski no ale gdyby był rosyjki to by było 12 /17 :-)))))))))))))
  • ~Vergere
    (2018-03-15 19:13)
    ja zdawałęm w 86 i 16/17 poległem na ruchu obrotowym Ziemi
  • ~yeti
    (2018-08-23 16:58)
    11/17 ale nie znam angielskiego :-((( Mnie tylko ruskiego uczyli.
  • ~Łatwe zadanie z matmy!
    (2018-03-18 23:39)
    Dziadek i babcia mają razem 120 lat i 9 miesięcy! Dziadek ma dwa razy tyle, ile miała babcia wtedy, kiedy dziadek miał tyle, ile babcia ma dzisiaj! Ile ma dzisiaj dziadek, a ile babcia!
  • ~Starszy człowiek
    (2018-11-29 11:56)
    Teraz tak naucza się młodych by jak najmniej umieli, no i logicznie myśleć. Przykład: W ostatnich wyborach na prezydenta Warszawy gdyby mieszkańcy poszli w całości na wybory na pewno nie wybrano by przedstawiciela z grupy Gronkiwicz którzy jak wiemy nawet już rozkradali kamienice. Obecnie takie nauczanie mocno przestrzega Broniarz - chyba ktoś mu to zlecił.
  • ~DZIADEK W TYM TOWARZYSTWIE,MATURE ZDAWAL W 1972 ROKU,
    (2018-04-03 04:58)
    STATEK PRZEWOZI 6 OWIEC I 4 KOZY;ILEMA LAT KAPITAN? BY PRZEWOZIC KOZY LICENCJE MOZNA WYROBIC PO UKONCZENIU 21 LAT,TO WSZYSTKO W CZYM MOGE POMOZ, TO PYTANIE DOSTALI UCZNIOWIE 5 KLASY W CHINACHOBECNIE ZYJACY NA EMIGRACJI W NYC
  • ~stefani
    (2018-03-28 10:24)
    chyba nie umiecie angielskiego wstyd arobicie Q....zawszegdy prosisz please nieuku
  • ~Mietek
    (2018-07-14 23:11)
    W pytaniach są błędy. "Nie zaczyna się budowy domu od dymu z komina" to nie związek frazeologiczny tylko sentencja. Jeszcze gorzej jest z pol-english w "Are you prepared yourself for the tomorrow’s test?".
  • ~mario mario
    (2018-04-14 17:30)
    Zdawałem w 2007 i wynik mam 15/17, to chyba jeszcze nie tak źle ze mną ;) Poległem na Platonie i pH ziemi uprawnej ;)
  • ~belfer
    (2019-01-08 13:46)
    Teraz absolwent uniwerku ma wiedzę na poziomie lepszego gimnazjum.
  • ~Prababcia
    (2018-10-22 10:42)
    ja zdawalam mature w 1962r
  • ~Wergy
    (2018-08-17 21:30)
    12/17. Więcej mi nie trzeba bo i tak z tej wiedzy nie korzystam.
  • ~munioman
    (2018-11-14 12:05)
    Proszę autora o wyjaśnienie co jest konsekwencją ruchu obiegowego ziemii. Gdyby było pytanie o konsekwencję ruchu obiegowego ORAZ pochylenia osi obrotu naszej planety, wtedy to pytanie miałoby sens. Pytania nieprecyzyjne, test na zgadywanki, nie przystaje do tego co jest na egzaminie.
  • ~Rowerzysta
    (2018-07-09 06:22)
    To w Polsce go szukają?, chociaż nie dziwota,bo takie wypadki z Polski się wywodzą,gdzie jest to prawie normalne.
  • ~Susel
    (2018-05-15 09:46)
    Ja 11/17, matura w 1969. Najlepiej poszedł mi angielski

Może zainteresować Cię też: