Wczasy w PRL. Pierwsza kolonijna miłość i wyprawa maluchem na Mazury z rodzicami. Pamiętasz to? [QUIZ]

Wczasy w czasach PRL nie są Ci obce? Nie raz zajadałeś się flądrą w smażalni, montowałeś parawan na plaży albo namiot na polu kempingowym? Sprawdź się w naszym QUIZIE.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: YouTube
 • ~jarek
  (2019-06-29 11:31)
  Jedyną zaletą tej siermiężności było to, że można tam było odpocząć za niewielkie pieniądze. Teraz za TO SAMO płaci się krocie i wypada taniej wyjechać do Czarnogóry lub Albanii! Tam morze jest cieplutkie i pogoda murowana!
 • ~70sięciolatek
  (2019-06-29 20:35)
  Ten quiz to układał jakiś obecny 20parostolatek.
 • ~.Krystyna.z.Agencji...
  (2019-06-29 17:43)
  Pamietam dobrze zdobycze PRL-u. Pare milionow komunistycznych slugusow sowietow, wlaczajacc tych z wymiaru Sprawiedliwosci, UB, MO, WP, WSI, wierchuszka zakladow pracy, profesorowie uniwesyteccy mieli sie dobrze, a reszta zastraszonego narodu byla na diecie. Czarne, a w zasadzie czerwone, karty historii Polski.
 • ~Gucio
  (2019-09-11 21:09)
  nie no dla mnie było spoko mój ojciec był mundurowym w miarę wysoko postawionym to wszystko było w domu czego nie mieli inni.Automat i tv kolor od ruskich.....ale żenada jak sobie przypomnę ale tamte czasy też miały swoje uroki. Jak pachniało pomarańczami to znaczyło że są święta a nie ja teraz wyrzucam z koszyka czarne banany bo moje dzieci nie lubią albo mają je na co dzień i się przejadły. A jeszcze niemieckie wycieczki rzucały gumy wertels oryginal i jakieś batony przez okna autokaru a my jak szarańcza rzucaliśmy sie na te łakocie bo u nas w sklepach było tak zwane *****************
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.