• Piotr Rubik i Kazik Staszewski
  Dwa dni temu pisaliśmy o tym, że jednym z kandydatów do udziału w programie "Bitwa na głosy" jest lider zespołu Kult, Kazik Staszewski. Dziś natomiast, Fakt donosi, że kolejną gwiazdą drugiej edycji show ma być Piotr Rubik. Zestawienie tak różnych artystów w jednym programie, z pewnością przyciągnęłoby dużą publiczność.
 • Edyta Górniak i Doda wystąpią w jednym show?
  Relacje łączące Dodę i Edytę Górniak trudno nazwać przyjacielskimi. Obie panie pałają do siebie wzajemną niechęcią i żadna z nich nawet nie stara się tego ukryć. Czego możemy zatem spodziewać się, gdy obie artystki pojawią się jako gwiazdy drugiej edycji "Bitwy na głosy"?
 • Udział Nergala w "The Voice of Poland" spotkał się z oburzeniem i licznymi protestami
  W wiosennej ramówce program "The Voice of Poland" ma zostać zastąpiony kolejną edycją "Bitwy na głosy". Producenci muzycznego show wymyślili, że jedną z jego gwiazd będzie znany ze swego zamiłowania do skandali lider grupy Lady Pank, Jan Borysewicz. Czy zamiana artysty, który na swoich koncertach pali Biblię na muzyka słynącego z pijackich ekscesów to dobry pomysł na realizowanie misji przez TVP?
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak, po mimo długiego przestoju w karierze muzycznej wciąż jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Jej niesłabnąca popularność i kontrowersje jakie wzbudza sprawiają, że niejedna stacja telewizyjna zabiega o to, by piosenkarka pojawiła się na jej antenie jako jurorka muzycznego show.