• "Szpilki na Giewoncie"
  Piękny zakopiański kościółek, a w nim wzruszona para młoda oraz dostojni goście. Ewa i Bartek już za chwilę powiedzą sobie sakramentalne "tak". Marta (Katarzyna Maciąg) w końcu się poddała, Ewa(Magdalena Schejbal) w ciąży i z zaręczynowym pierścionkiem na palcu, a przed widzami "Szpilek na Giewoncie" wielki finał, czyli ślub i wesele głównych bohaterów już dziś wieczorem na antenie Polsatu.
 • Śluby w serialach
  Choć w realnym świecie sezon ślubny już dawno dobiegł końca, w serialach ślubna gorączka właśnie się rozpoczęła. W tym tygodniu aż w trzech produkcjach bohaterowie powiedzą sobie sakramentalne "tak". Widzowie "Szpilek na Giewoncie", "Hotelu 52" i "Barw szczęścia" mogą liczyć na sporą dawkę wzruszeń i emocji.
 • "Szpilki na Giewoncie"
  Malowniczy drewniany kościół, góralska kapela, a wokół zapierające dech w piersiach Tatry. Tak wyglądał ślub Ewy i Bartka, głównych bohaterów serialu "Szpilki na Giewoncie".
 • Natalia Rybicka i Anna Czartoryska w "Szpilkach na Giewoncie"
  W ostatnim odcinku "Szpilek na Giewoncie" pojawiły się dwie piękności. Agnieszka (w tej roli Natalia Rybicka) przyjechała do Zakopanego w niebotycznych szpilkach i próbowała wprowadzić swoje porządki na Podhalu. Natomiast Xenia zaśpiewała porywające tango, a następnie wyrwała górala Bartka... ze skrzypcami na scenę. Zobacz galerię obu postaci. Która z nich powinna na dłużej zadomowić się w serialu?