• "The Voice of Poland"
  Za sprawą Nergala, o "The Voice of Poland" było głośno, zanim program zadebiutował na antenie. Niestety, skandalista w jury i liczne kontrowersje jakie budziła nowa produkcja, nie przełożyły się na odpowiedni zarobek dla stacji. Jak podaje Fakt, muzyczne show TVP nawet na siebie nie zarobiło.
 • Adam Nergal Darski
  Wielu widzów miało duże obiekcje co do tego, czy artysta prezentujący tak kontrowersyjny światopogląd jak Nergal, powinien być promowany na antenie Telewizji Polskiej. Jednak producenci programu "The Voice of Poland" nie mają wątpliwości, obsadzenie lidera grupy Behemoth w roli jurora muzycznego show było strzałem w dziesiątkę.
 • Damian Ukeje zwycięzcą "The Voice od Poland"
  W sobotę wieczorem odbył się ostatni finał muzycznego show w jesiennej ramówce. Zmagania uczestników "The Voice of Poland" zwyciężył Damian Ukeje z drużyny Nergala.
 • Nergal
  W sobotę odbył się półfinał muzycznego show Dwójki "The Voice of Poland". Trenerzy i widzowie zdecydowali, że o zwycięstwo w przyszłym tygodniu zawalczą sami panowie.
 • Ive Mendes będzie gościem "The Voice of Poland"
  Już niebawem na antenie TVP2 będzie można będzie zobaczyć półfinałowy odcinek programu "The Voice of Poland". Gwiazdą tego wieczoru będzie jedna z najlepszych wokalistek jazzowych Ive Mendes .
 • Udział Nergala w "The Voice of Poland" spotkał się z oburzeniem i licznymi protestami
  W wiosennej ramówce program "The Voice of Poland" ma zostać zastąpiony kolejną edycją "Bitwy na głosy". Producenci muzycznego show wymyślili, że jedną z jego gwiazd będzie znany ze swego zamiłowania do skandali lider grupy Lady Pank, Jan Borysewicz. Czy zamiana artysty, który na swoich koncertach pali Biblię na muzyka słynącego z pijackich ekscesów to dobry pomysł na realizowanie misji przez TVP?
 • Czy Łozo postanowił zamienić Korę na Nergala?
  Ostatnia edycja "Must be the music" zakończyła się dwa tygodnie temu, a Wojtek Łozowski już w najbliższą sobotę wystąpi w "The Voice of Poland". Tak szybko zatęsknił za pracą jurora, że postanowił zmienić show? Niekoniecznie.
 • Ania Dąbrowska i Mateusz Krautwurst
  Atmosferę, jaka panuje w programie "The Voice of Poland" trudno nazwać sielankową. Ostatnio na realia funkcjonowania show narzekał Gabriel Fleszar, w ostatnim odcinku na żywo doszło zaś do nieprzyjemnej konfrontacji pomiędzy kolejnym uczestnikiem a jurorką Anią Dąbrowską.
 • "Fakt": Kayah zauroczona Nergalem
  Niemal każdy program, w którym pojawia się oceniające uczestników jury, kończy się dziesiątkami plotek o konfliktach wśród jurorów. To show może być wyjątkiem. Wieści, które dochodzą z planu, są cokolwiek zastanawiające.