• Siedziba Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
    KRRiT nie zostawiła suchej nitki na programie TVN. Zdaniem rady, w audycji poniżano i upokarzano uczestniczki. Do tego program mógł mieć negatywny wpływ na dzieci. Dlatego też stacja ma zapłacić 200 tysięcy złotych kary.
  • Anja Rubik
    Anji Rubik nie zobaczymy w kolejnej edycji "Top model" i to jest informacja pewna, ponieważ modelka sama przekazała ją mediom. Twórcy programu zdają sobie jednak sprawę z tego, że brak eksperta w postaci zawodowej top modelki to duża strata dla show, dlatego starają się znaleźć godne zastępstwo. Najpoważniejszą kandydatką na to stanowisko jest ponoć Kasia Struss.
  • Karolina Korwin-Piotrowska
    Karolina Korwin-Piotrowska straciła posadę redaktor naczelnej portalu tvn.pl i nie może liczyć na angaż przy kolejnej edycji "Top model". Takie informacje podaje Super Express dodając, że dziennikarka popadła w niełaskę włodarzy stacji ze względu na swoje zachowanie.
  • Już dziś wieczorem dowiemy się, kto zostanie drugą zwyciężczynią w historii polskiej edycji programu "Top Model". Dwugodzinny finałowy odcinek poprowadzi Olivier Janiak. Swoim występem wieczór uświetni zaś Michał Szpak.
  • Choć program "Top Model" od pierwszego odcinka budził wiele emocji, tak mocnych kontrowersji, jakie pojawiają się przy okazji jego drugiej edycji jeszcze nie było. W mediach właśnie trwa kolejna wymiana zdań na temat wartości merytorycznej programu. Tym razem po dwóch stronach barykady stoją projektant Maciej Zień i jurorka programu Karolina Korwin-Piotrowska.