• skandale w show biznesie
  W 2015 roku w polskim show biznesie z pewnością nie wiało nudą. Rodzime gwiazdy zapewniły nam wiele emocji za sprawą swoich wpadek, wybryków i nieprzemyślanych wypowiedzi. Oto nasz subiektywny ranking największy skandali ostatnich 12 miesięcy, którymi żył świat polskiej rozrywki.
 • Męskie inspiracje z New York Fashion Week
  New York Fashion Week to nie tylko modele w ekstrawaganckich kreacjach. To też ludzie showbiznesu, którzy zainspirowani najnowszymi kolekcjami budują światowe trendy w mmodzie. To właśnie ich bierzemy pod lupę, proponując wam stylizacje prosto z pierwszych rzędów nowojorskich pokazów.
 • Kalendarz Vogue na 2015
  Wydawcy brazylijskiej edycji magazynu "Vogue" zaprezentowali kalendarz na 2015 rok. Na stronach tej publikacji pojawiły się zdjęcia 5 gwiazd światowego modelingu. Top modelki pozowały do zdjęć w niezupełnie kompletnych strojach... Zobacz koniecznie!
 • Miłośniczki motoryzacji
  Wydawcom tego kalendarza udało się przygotować publikację przeznaczoną dla fanów nietypowych aut... Autorzy zebrali 12 zdjęć przepięknych maszyn typu „Hot rod”, na tle których pozują seksowne modelki. Zobacz koniecznie!
 • Karnawał w Argentynie
  Argentyńczycy przygotowali widowiskowe show na cześć papieża Franciszka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby wokół ogromnej figury głowy Kościoła nie tańczyły roznegliżowane tancerki... Zobacz zdjęcia!
 • Kingfisher Calendar 2015
  Na rynku pojawiła się kolejna odsłona, wydawanego od 2003 roku, kalendarza Kingfisher. W tym roku autorzy publikacji zaprosili do współpracy najpiękniejsze indyjskie modelki. Zobacz niesamowite zdjęcia!
 • Katarzyna Zielińska, Anna Wendzikowska, Aleksandra Kisio
  Z końcem każdego roku, każdy z nas ma nadzieję, że ten nadchodzący przyniesie pozytywne zmiany. Niektóre z polskich gwiazd, mają pewność, że tak się stanie. Oto celebrytki, które w 2015 zostaną mamami.
 • B.A.D.D. Magazine
  W ręce czytelników męskiego pisma „B.A.D.D Magazine” trafił kipiący seksem kalendarz... Wydawcy magazynu wyselekcjonowali najlepsze zdjęcia modelek z całego świata. Tak powstał jeden z najostrzejszych kalendarzy na 2015 rok. Zobacz koniecznie!
 • Kalendarz na 2015
  Ostatnie miesiące roku to okres, w którym wydawcy prześcigają się w pomysłach na najbardziej zaskakujące kalendarze... Jak do tej pory, w naszym subiektywnym rankingu "nietypowych" publikacji, niedoścignionym liderem jest niemiecki wydawca tego ziemniaczanego kalendarza. Zobacz zdjęcia!
 • Hot Shots
  Sesja zdjęciowa do nowego, kultowego kalendarza Hot Shots odbyła się w amerykańskiej bazie wojskowej Draper w Utah. Ślicznotki, ubrane w kuse bikini, wyginały ciała na czołgu z karabinem maszynowym w dłoni... jednak nie do końca legalnie. Zobacz zdjęcia!